reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nie sama,ale samotna:-(

@Ewa87 ale cudowna kanapa! Pochwal Wasz domek koniecznie bo jest cudowny pewnie:) moja Liwia ma dopiero 4 lata także ma jeszcze takie marzenia;) ostatnio zrobiłam jej księżniczkowy namiot. Muszę uszyć poduchę jeszcze pod spód żeby miała gdzie siedzieć i się bawić:) aktualnie licytuje maszynę do szycia bo mam ambitny plan nauczyć się szyć i móc jej to zrobić:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cześć dziewczyny:-)
Ale długo nie zagladalam...no co zrobic..tyle rzeczy..Ewa 87 ja mam to samo że szkołą...od poczatku szkoły nie było ani jednego weekendu wolnego..klasówka za klasowka,już sama się tak wsciekam...na nic czasu przez to nie mamy,nic nie można zrobić... przydadzaja ostro..a najlepsze że klasówka za klasowka z religii...ja nic nie mam do religi,jestem katoliczką ale za moich czasów to nawet książki nie nylo, siedzieliśmy i słuchaliśmy katechety,a teraz cwiczenia, podręcznik,prace domowe i jeszcze klasowki co tydzien..no szok,z polskiego tyle nie ma
 
@Ozdoba26 to nieźle... Ja też sobie nie przypominam klasówek z religii... Cóż żyjemy w państwie katolickim i takie są pewnie wytyczne.

Wygrałam maszynę do szycia:) jestem szczęśliwa i czekam na nią z niecierpliwością:) wczoraj mąż skończył na SORze z zaburzeniem pracy serca. Oczywiście wg lekarza wszystko ok i o 3 w nocy był w domu. Ja nie spałam i na niego czekałam ledwo wrócił i się położył i Kaja się obudziła do prawie 4 gadała w końcu zasnęłysmy i od 6:30 na nogach.. mąż spał do 11 a ja z dziewczynkami. Później pojechał do lekarza a jak wrócił o 14 to ja poszłam spać z Kajką do 16. Ledwo żywa jestem dziś. Mam nadzieję że problemy zdrowotne męża się skończą bo widzę że męczy go bezsilność
 
Oby przeszło,mam nadzieję że to nic strasznie powaznego..
A u nas nowy dzień:-)i slonce...i wszystko od nowa...syn wyprawiony,to teraz ta mala terrorystka się trzeba zahac haha :p
Ciekawe jaka jutro będzie pogoda..czy będzie lalo jak zawsze ....
Miłego dnia kobitki,dużo słońca i snu:p
 
Ja obstawiam że to po przeprowadzce opadła mu adrenalina i organizm głupieje bo od ponad roku cały czas na pełnych obrotach praca-dom- moja ciąża i źle samopoczucie- liwia a teraz ma tylko pracę na budowie nic nie robi tylko odpoczywa bo tak ustaliliśmy że jak się przeniesiemy to taki miesiąc resetu i to się zgadza bo miesiąc minął a on zaczął być chory... Dzisiaj ma fizjoterapię i masaż zobaczymy jak tam będzie.

@Ozdoba26 znam to spędzanie czasu z terrorystka a w zasadzie z dwiema kobietkami;) u nas też słonecznie i super przyjemnie:) spacer zaliczony teraz Liwka je obiad od 20min także jak skończy to idziemy na dwor
 
A ja dziś mam troszkę spokoju:-).. synuś u kolegi a mala wzięła mama..aż nie wiem co zrobić z wolnym czasem... Nawet sobie obiad dziś odpuscilam,a co tam. .dziś dzień leniuchowania :p
 
Cześć Dziewczyny ;) @K8y zdrowia dla męża ..i gratuluje wygrania maszyny ;)
@Ozdoba26 ..z Religii to miałam najgorzej jak był okres przed komunią młodego. Za rok Sandry i już to widzę jak ona anty kościołowi jest od zawsze .. nie wiadomo skąd bo Starszy to ministrantem jest i w ogóle się śmiałam ,że ksiądz nam rośnie. Z nią to nawet taki młody ksiadz i katechetka rozmawiali,chodziłam na spotkania biblijne,piosenki itp. ale mała nie chce i już...nie da się przekonać ,zmuszać nie będe ,z wiekiem może jej przejdzie i więcej zrozumie. Na religię w szkolę chodzi ,ale nie chętnie. Trzech szóstek będe jej szukać hehe.

Jak już mowa o Mojej księżniczce to jest po urodzinach nie do ogarnięcia ,uważa ,że jako 7 latka ma większe prawa. Przez to ,że w szkole jej mówiono ,że od 7 lat może sama chodzić bez opieki.
Na razie pozwalam jej tylko z bratem i to w konkretne miejsca co mam rzut beretem ,mała wioska .. sklep ,do cioci. Dla mnie to jeszcze nadal jest za mała.
Nudna jesień daje się we znaki ,dziś to już w ogóle jakiś smętny dzień.Dzieci się budzą nawet w wolne o godzinie jak idą do szkoły ,czyli koło 6. Wyspać się nie dadzą ,bo chociaż nie chodzi o śniadanie bo kanapki sobie potrafią zrobić itp. ,to co chwilkę są pytania jakieś ..co przysnę to puk, puk ..mamo ,a to możemy ,a to ...ostatnio mieli karę na gry to i wiercenie w brzuchu ,czy mi przeszło :D Mój też wolne to na grzyby rano jeździł to bym miała całe łóżko dla siebie ,a tak to lipa hehe :D :p
Na fb ostatnio nie chciało mi się zaglądać bo zaciekła kampania wyborcza była nie do wytrzymania. Ten na tego ,ta na niego i pozabijali by się o stołek,ale na szczęście już koniec i mogę śmiało :p.
Poszperam sobie teraz jakieś okazję na internecie ,nawet nie wiecie jak mnie cieszy ,gdy coś kupię taniej hih. No tak pochodzę z wielkopolski Pyra ,więc mam to we krwi :D Po prostu nie lubię przepłacać , a Wam jak upływa weekend?
 
reklama
Cześć Dziewczyny ;) @K8y zdrowia dla męża ..i gratuluje wygrania maszyny ;)
@Ozdoba26 ..z Religii to miałam najgorzej jak był okres przed komunią młodego. Za rok Sandry i już to widzę jak ona anty kościołowi jest od zawsze .. nie wiadomo skąd bo Starszy to ministrantem jest i w ogóle się śmiałam ,że ksiądz nam rośnie. Z nią to nawet taki młody ksiadz i katechetka rozmawiali,chodziłam na spotkania biblijne,piosenki itp. ale mała nie chce i już...nie da się przekonać ,zmuszać nie będe ,z wiekiem może jej przejdzie i więcej zrozumie. Na religię w szkolę chodzi ,ale nie chętnie. Trzech szóstek będe jej szukać hehe.

Jak już mowa o Mojej księżniczce to jest po urodzinach nie do ogarnięcia ,uważa ,że jako 7 latka ma większe prawa. Przez to ,że w szkole jej mówiono ,że od 7 lat może sama chodzić bez opieki.
Na razie pozwalam jej tylko z bratem i to w konkretne miejsca co mam rzut beretem ,mała wioska .. sklep ,do cioci. Dla mnie to jeszcze nadal jest za mała.
Nudna jesień daje się we znaki ,dziś to już w ogóle jakiś smętny dzień.Dzieci się budzą nawet w wolne o godzinie jak idą do szkoły ,czyli koło 6. Wyspać się nie dadzą ,bo chociaż nie chodzi o śniadanie bo kanapki sobie potrafią zrobić itp. ,to co chwilkę są pytania jakieś ..co przysnę to puk, puk ..mamo ,a to możemy ,a to ...ostatnio mieli karę na gry to i wiercenie w brzuchu ,czy mi przeszło :D Mój też wolne to na grzyby rano jeździł to bym miała całe łóżko dla siebie ,a tak to lipa hehe :D :p
Na fb ostatnio nie chciało mi się zaglądać bo zaciekła kampania wyborcza była nie do wytrzymania. Ten na tego ,ta na niego i pozabijali by się o stołek,ale na szczęście już koniec i mogę śmiało :p.
Poszperam sobie teraz jakieś okazję na internecie ,nawet nie wiecie jak mnie cieszy ,gdy coś kupię taniej hih. No tak pochodzę z wielkopolski Pyra ,więc mam to we krwi :D Po prostu nie lubię przepłacać , a Wam jak upływa weekend?

Ja z lubuskiego i też nie lubię przepłacać jak można wydać mniej:) szukaj szukaj okazji jak coś znajdziesz możesz podrzucić linki:D
Dla mnie 7 lat to też malutko... Nie dziwię się że nie pozwalasz:p a Sandra chce iść do komunii?

U mnie weekend nienajlepszy. Dziewczynki chcą być ze mną, mąż źle się nadal czuje choć dzisiaj trochę porobił bo oswieoświet podwórka, rozstawił rusztowanie, wstawiłam drzwi od sypialni także coś jest zrobione:) a ja niewiele pogrzebałam w ogrodzie a szkoda bo chciałam skończyć przod i przekopac z obornikiem itd i przygotować ziemię do zimy... Trudno. Jutro licze na to że się uda coś podzialac
 
Do góry