reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nie sama,ale samotna:-(

Ja z lubuskiego i też nie lubię przepłacać jak można wydać mniej:) szukaj szukaj okazji jak coś znajdziesz możesz podrzucić linki:D
Dla mnie 7 lat to też malutko... Nie dziwię się że nie pozwalasz:p a Sandra chce iść do komunii?

U mnie weekend nienajlepszy. Dziewczynki chcą być ze mną, mąż źle się nadal czuje choć dzisiaj trochę porobił bo oswieoświet podwórka, rozstawił rusztowanie, wstawiłam drzwi od sypialni także coś jest zrobione:) a ja niewiele pogrzebałam w ogrodzie a szkoda bo chciałam skończyć przod i przekopac z obornikiem itd i przygotować ziemię do zimy... Trudno. Jutro licze na to że się uda coś podzialac

Sandra oczywiście nie chce słyszeć o komunii ,czy pójściu do kościoła. Nie wiem jak sobie da radę z przygotowaniem do komunii bo trzeba "zaliczać" poszczególne modlitwy o czym ona nie chce słyszeć.
Buntownik za mamusią :D Wychowuje ich w wierze katolickiej i zawsze było "Aniele Boży... " choć sama mam wiele zastrzeżeń co do niektórych aspektów.W Boga wierzę ,ale nie w system kościoła... dużo by mówić,ale to są moje obiekcje nie przekazywane dziecią. Między innymi podejście księży u Nas na mszach ,dziecko ma siedzieć w ławce i milczeć ,tak naprawdę nic nie rozumie ze mszy, nudzi się. Nawet my dorośli siedzimy jak byśmy mieli kołek w du...e :p Celibat dla mnie nie zrozumiały ,od dziecka, bo musiałam się spowiadać z 4 przykazania "Czcij Ojca swego i Matkę swoją" Jeżeli mój ojciec był terrorystą w domu ,a ja broniłam matki itp. czemu mam mu oddawać szacunek i co tydzień ksiadz zadawał pokutę jeśli wiedział o co chodzi. Księża nie mają takich doświadczeń (chociaż co się słyszy* widzi,że prawie każdy ma na boku). Jakby to znieść wiedzieli by o czym mówią. Co to jest wychowywanie dzieci ,a nie tylko płacenie na nie na boku(tu mowa o księżach którzy nie dotrzymali celibatu) ,co to jest jest mieć Własną rodzinę i trudy codzienności. Znam 2 księży z powołania ,przez swoję dotychczasowe życie .. jeden z mojej rodziny ,drugi mnie uczył ... reszta mnie zawiodła. Więc jeśli nie będzie gotowa na siłę ją nie zmuszę ,a niech sobie gadają.
Dobrze ,że mężowi lepiej ,widzę macie masę roboty. Przed Nami też tak wiele ,a nie na wszystko jest czas.
 
Ostatnia edycja:
reklama
@Ewa87 to ja akurat mam inne podejście niż ty jednak w kwestii rodzin u ksiezy itd to popieram bardzo:) współczuję przeżyć w dzieciństwie u mnie jesli dziewczyny będą chciały iść do komunii to pójdą a jak nie to nie. Nic na siłę.
Roboty u nas bardzo dużo. Zostało sporo do wykończenia zdecydowanie. Przez zimę trzeba to ogarnąć bo inaczej będzie kiepsko tym bardziej że na wiosnę dojdzie ogród itd
 
@K8y Ogród o tak z tym to roboty ogrom :D W następnym roku jeszcze chcę powiększyć przestrzeń na ogród ,żeby więcej posadzić. Sama nie wiem ,czy to dobry pomysł hihi :p Tam to wiecznie słońce ,a ja z moją karnacją to średnio mogę się opalać .. chociaż im starsza tym lepiej ,nie wiem od czego to zależy. Ja też mam jeszcze ogrom roboty na podwórku i szczerze nie chce mi się :p lenistwo zimowe mnie bierze.
 
Cześć dziewczyny
U mnie weekend minął tak szybko że nawet nie zauważyłam.. zwłaszcza sobota
Co do komuni,to my mieliśmy w tamtym roku...ooooo rany...koszmar,młody nie chciał się wogole uczyć.. kazde pytanie czy modlitwa to był placz....ale się udało zaliczyć ....a teraz ma jeszcze gorzej bo 4klasa to tyle wkuwania że teraz chętnie by się na tą religie zamienił hahaha
Dziś idę z małą na szczepienie i pomiar glowy:'(...boje się jak nie wiem co...staram się nie myśleć ale od paru dni już mi to po głowie latalo a dziś to już wogóle...wszystko się okaże w południe
Milego dzionka zycze i słońca bo u mnie pada:-(
 
reklama
Cześć dziewczyny [emoji257] dawno sie nie odzywalam, u nas dzien za dniem leci, tz dzis dluzej w pracy, ja juz odebralam wyniki krwi, troche sie przestraszylam bo mam bardzo wysokie tsh ale jutro mam wizytę u mojej gin to mysle ze od razu cos mi przepisze. No i chyba czeka mnie krzywa za moment bo glukoza tez wyszla za wysoka... ehhh mialam nadzieje ze bede miec bezproblemowa ciaze tak jak pierwsza ale jak widac nie mozna miec dwa razy tak dobrze [emoji6]

U nas piekne dni ciagle, prawdziwa polska zlota jesień [emoji7]cieplo kolorowo[emoji7]
 
Do góry