reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nie sama,ale samotna:-(

Ja nie mam czasu na takie rzeczy jak tv... Wykańczamy dom także non stop mam co robić jak nie w domu to wokół. Dzis w końcu poskładamy szafę i będę mogła odgruzowywać wszystko powoli bo nie idzie się ruszać. Nam akurat dobrze zrobiła przeprowadzka. U nas sytuacja zmusiła do podjęcia szybkiej decyzji o budowie domu i przez 2 lata mieszkaliśmy z teściami na mieszkanku 50m... W sumie 5 osób. Uwierzcie że miałam ochotę spakować się i uciec jak najdalej chociaż z teściami mi się super mieszkało bo mamy dobry kontakt ze soba. Na męża nie mam co narzekacie bo jest super ale przez tą sytuacją z mieszkaniem kątem u rodziców Miami chęć rzucić papiery choć to nie jego wina
 
reklama
Ja nie mam czasu na takie rzeczy jak tv... Wykańczamy dom także non stop mam co robić jak nie w domu to wokół. Dzis w końcu poskładamy szafę i będę mogła odgruzowywać wszystko powoli bo nie idzie się ruszać. Nam akurat dobrze zrobiła przeprowadzka. U nas sytuacja zmusiła do podjęcia szybkiej decyzji o budowie domu i przez 2 lata mieszkaliśmy z teściami na mieszkanku 50m... W sumie 5 osób. Uwierzcie że miałam ochotę spakować się i uciec jak najdalej chociaż z teściami mi się super mieszkało bo mamy dobry kontakt ze soba. Na męża nie mam co narzekacie bo jest super ale przez tą sytuacją z mieszkaniem kątem u rodziców Miami chęć rzucić papiery choć to nie jego wina
Fajnie że dzieje się tyle u Ciebie..my myślimy powoli nad kredytem i mieszkaniem ale się zastanawiam czy to dobry pomysł
 
@Ozdoba26 ja uwazam że to swietny pomysł mieszkać gdzieś trzeba:) lepiej płacić raty kredytu niż za wynajem z którego pozniej nic sie nie ma:) oczywiście to moje zdanie.

Ja zgubiłam dowód i dzisiaj muszę wszystkim się zająć zablokować w bankach itd. już się cieszę na stanie w urzędach:/
 
@Ozdoba26 ja uwazam że to swietny pomysł mieszkać gdzieś trzeba:) lepiej płacić raty kredytu niż za wynajem z którego pozniej nic sie nie ma:) oczywiście to moje zdanie.

Ja zgubiłam dowód i dzisiaj muszę wszystkim się zająć zablokować w bankach itd. już się cieszę na stanie w urzędach:/
Wiem wiem...wynajmujemy właśnie mieszkanie,i jak podliczylismy to już 60tys poprostu komus daliśmy..bo tak to trzeba nazwac...przez ten czas..więc oczywiście lepiej swoje splacac..tylko mi chodzilo o to że trochę boje się pakować w kredo jak jest nienajlepiej miedzy nami...
 
My w przyszlym roku bedziemy sie przeprowadzać narazie jeszcze nie na swoje [emoji6]

@K8y no to lec do urzedu po zaswiadczenia a potem do banku (o ile masz inny dokument potwierdzajacy tożsamość czyli paszport) to powinni ci od razu zastrzec dowód [emoji6] ostatnio tez zgubilam i musialam nowy robic [emoji6]
 
@Kaamilaa nie mam paszportu mam tylko prawo jazdy... Wystarczy?
Hmm nie wiem ode mnie chcieli paszport... a ze nie mialam to w urzędzie przed wydaniem zaswiadczenia o zgubieniu wypytala mnie o dokladne dane z dowodu a w banku nie chcieli mi zastrzec dowodu bez paszportu i musialam dzwonic do nich na infolinię i tam mi koles powiedzial co i jak i zastrzeegl mi od razu tylko musialam 20zl zaplacic za zastrzeżenie.
 
reklama
Do góry