reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nie sama,ale samotna:-(

Ozdoba26

Aktywna w BB
Dołączył(a)
30 Październik 2017
Postów
76
Miasto
Warszawa
Hej
Mam na imię Ewa. Jestem mamą dwojki pociech,obecnie na macierzyńskim..
Mam meza,ale mimo to czuję się bardzo samotna:-(...szukałam różnych portali,ale wszedzie rozmawiają tylko o sexie ..
Jeśli ktoś miałby ochotę pogadac o czymkolwiek,o dzieciach, życiu,o wszystkim i o niczym to zapraszam
Dobija mnie siedzenie w domu,nie mam za dużo znajomych z którymi mogę się teraz spotykac,a z mężem..no cóż..nie układa nam się najlepiej ostatnio:-(
Fajnie by było z kimś poprostu pogadac
 
reklama
To ja w ogóle nie z Waszych stron, w zachodniopomorskim jestem ;)
Tak w planach .. oby bo za niecały tydzień okres powinien być :p jeszcze mam wkładkę , więc po wyciągnięciu będę działać hehe. Jestem po rozwodzie z pierwszym i teraz jestem z moją drugą połówką do końca. Ozdoba26 jak ja Cię rozumiem z pierwszym mężem to jakbym go nie miała , wszystko sama ,zero wsparcia ...aż w końcu mnie i tak zdradził z 18-nastka .. nie żałuję bo pewnie "dla dobra dzieci " nadal bym się z nim męczyła .. samotność wiem co znaczy tu gdzie jestem mieszkam już ponad 10lat z małymi przerwami ,a praktycznie nie mam do kogo nawet na kawę iść. Znajomi i przyjaciele mieszkają kawałek ode mnie. Teraz jeszcze jak taka pogoda to chandrę można złapać. Planujemy przeprowadzkę z czasem , lepiej dla dzieci i dla Nas, bo na głowę dostanę w tej monotonii. Się rozpisałam ,ale ja gaduła Ile dzieci Wasze mają latek?? Moje to zaraz 9 syn i 7 córka.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hmm... ups.. to nie tak miało zabrzmieć , mój były to taki inny okaz hehe. My to przyjaciółmi Max powinniśmy być ,a nie za ślub się brać :p Tak wyszło .. teraz za to po rozwodzie mamy dobry kontakt i jak starzy kumple ,chyba ze mu coś odbije co jakiś czas to się fochne. Z jego już była kochanką nawet mam kontakt ,w ciąży z innym jest teraz. Skomplikowane :p Teraz to moją życiowa myślą na dziś jest co zrobić na obiad dobrego ,ale co tam jeszcze wcześnie popstrykam po kanałach .. damy i wieśniaczki na ttv lecą ,z moim zawsze oglądamy. Śmieje się ,że jako teraz obecnie wieśniaczka wymienię się ,ale na minimum tydzień ;) dzieci wracają o 13 ,a Mój z pracy o 14 więc czasu troszkę jest.
 
Ostatnia edycja:
Do góry