reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nie słyszałam płaczu dziecka

Olil

Fanka BB :)
Dołączył(a)
11 Sierpień 2018
Postów
156
Mamy, pomocy nie mogę sobie jakoś tego przeżyć. Córka ma już dwa lata. Wydawało mi sie do tej pory ze zawsze słyszałam kak w nocy wstawala lub płakała. Ale dzisiaj nocowalismy u moich rodziców i moja mama z rana opowiadała mi że córka w nocy bardzo płakała i mnie budziła krzyczała,, mama, mama,, a ja nic dalej spałam. Dopiero mnie moja mama zbudzila i wzięłam swoją córkę i przytulilam. Tylko że ja nawet nie pamietam tego ze sie przebudzilam. Czy coś ze mną jest nie tak? Mam wyrzuty sumienia ze dziecko płakało a ja nie mogłam się przebudzic. Może to częściej się zdarza w nocy a ja nie pamiętam. Czy od początku jestem tak zła matka
 
reklama
Myślę, ze mozesz byc przemęczona i potrzebujesz odpoczynku, moze popros kogos o pomoc, abys mogla tez odpoczac ? Nie wolno odrazu tak celowac w siebie, nie zrobilas tego celowo.
 
Myślę, ze mozesz byc przemęczona i potrzebujesz odpoczynku, moze popros kogos o pomoc, abys mogla tez odpoczac ? Nie wolno odrazu tak celowac w siebie, nie zrobilas tego celowo.
Wiem, ze nie celowo ale mam okropne wyrzuty sumienia i boję się ze moze się to jeszcze zdarzyć. Dwa miesiące temu wróciłam do pracy doszły nowe obowiązki i możliwe ze to przemęczenie
 
Wiem, ze nie celowo ale mam okropne wyrzuty sumienia i boję się ze moze się to jeszcze zdarzyć. Dwa miesiące temu wróciłam do pracy doszły nowe obowiązki i możliwe ze to przemęczenie
Ja czasami też jestem przemęczona przy 3dzieci tym bardziej w wakacje to więcej roboty jest bo i dom trzeba ogarnąć i ogród kosić wyrywać chwasty i podlewać kwiati...jeśli chodzi o spanie dziecka to zawsze się budzę jak dziecko płacze 🙂widocznie zdarzyło Ci się że byłaś przemęczona jak masz kogoś i możesz poprosić o pomoc to skorzystaj z tego😀
 
Mnie się tak wiele razy zdarzyło.
Nie da się mieć dziecka, pracować, ogarniać okolicznosci (dom, ogród czy co tam jeszcze) i za kazdym razem być w tip top kondycji.
Nie jesteś zła matka, bo się raz do dziecka nie obudzilas. Gdyby tak było to chyba większość z nas się do macierzyństwa nie nadaje.
 
Gdyby nie to, że mam elektroniczna nianie obok ucha, to bym w życiu dziecka nie usłyszała. Nie jesteś złą matką 😊
 
reklama
Do góry