reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nie spi i caly czas placze pomocy!!

reklama
Nie poerwszy raz przechodzimy katarek [emoji3] ale pierwszy raz z rosnacymi zabkami [emoji4] pocieszam sie ze skoro dzisiaj mial gorszy dzien i nocke (w dzien spal tylko na porannej drzemce jakies 40min) to jutro pewnie bedzie dlugo spal na drzemce... Przynajmniej mam taka nadzieje [emoji23]

Napisane na ONE A2003 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mojemu wyszly 4 awet nie zajeczal, moze teraz wychodza w newralgicznym miejscu plus jeszcze ten katar i kaszel to dalo mu popalic. Nazeczony polozyl go do luzeczka i wyszedl, i chyba to byla najlepsza decyzja, pogadal sam do siebie i od jakis 10min jest spokoj, za jakas chwile do niego zajrze bo napewno zasnol w dziwnej pozy i nie przykryty [emoji4]

Napisane na ONE A2003 w aplikacji Forum BabyBoom
Na katar jak masz w domu Amol, to zmocz pieluchę i zakropl kilka kropli tego specyfiku ... i powieś gdzieś niedaleko .(byle nie na łóżeczko).
 
Nie przesadzaj z wodą do nosa,bo później mogą być problemy z uszami.
U nas katar i takie histeryczne płacze były związane z ząbkami.Zwłaszcza górnymi.
Hm... wiem,że łatwo powiedzieć,ale musisz przeczekać.U nas drogie,czy tanie specyfiki nie działały.To zrezygnowaliśmy szybko ze wszystkiego.A 4 czwórki i 4 trójki szły łącznie 7 miesięcy.A zęby nieprzerwanie od końca 3 miesiąca.
My budziliśmy dziecko aż złapało kontakt i się uspokoiło.Woda do picia,nawilżacz powietrza i chłodno w pokoju.
Jakoś to przetrwaliśmy.
Powodzenia.
 
Witam. Możliwe, że zabek. Nie każdy wychodzi tak samo. U nas też część wyszła, że nie wiedziałam kiedy a przy 3 górnych był kaszel. Uszy też jeszcze obserwuj, bo z nimi też prosta sprawa nie jest. Mi pediatra sprawdzala twuerdzila, że to nie ucho a u laryngologa okazało się, że ropa w uszach.
 
Mój miał takie napady histerii właśnie przy Katarze jak tylko był zmęczony to była masakra. Potem pobudka co godzinę bo kiepsko się oddycha i generalnie katar u niemowląt to ciężka sprawa dla rodziców.
 
reklama
To nie jest pierwszy katar jaki przechodzimy, ale pierwszy z takim placzem. W czoraj po daniu ibuprofenu to po jakims czasie w koncu zasnol i spal do 5 rano do swojego jedzenia i pozniej do 8.30 rano. Dzisiaj sytuacja sie powtorzyla, na wieczor zasnol prawie odrazu i po godzinie sie obudzil i placz. Trzeba bylo wyczyscic noska i dac ibuprofen teraz prubojemy go uspokoic po tych znienawidzonych przez niego kuracjach... A juz myslalam ze jest lepiej bo w ciagu dnia bylo super [emoji53]

Napisane na ONE A2003 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry