reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nie spi i caly czas placze pomocy!!

Ayashi86

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
15 Marzec 2016
Postów
149
Moj 9 mkesieczny smyk dostal kataru. Od godziny go lulamy, wyczyscilismy noc, podalismy kropelki na katar, dalismy paracetamol dla dzieci a on doslownie wpadl w histerie i nie mozna go uspokoic. Blagam pomozcie bo zaraz wyrwe sobie wszystkie wlosy!!!

Napisane na ONE A2003 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Juz sprawdzalam uszka, nie bola. Teraz mi sie tak wydaje ze chyba jest przemeczony i sam nie wie co ma ze soba zrobic. Dostal ibuprofen mam nadzieje ze za chwile zasnie. Poki co moj nazeczony go lulal

Napisane na ONE A2003 w aplikacji Forum BabyBoom
 
a po co paracetamol? ma goroczke? bo na sam katar raczej sie nie podaje.
ma jakies zeby moze zeby ida????
moze mu goroco i zasnac nie moze
a ma jakies zabki?
 
Ma juz 4 zabki. Napewno ida zeby bo dzisiaj byl placz przy karmieniu kaszka lyzeczka wiec go bola. Masc na zabki juz nie pomaga

Napisane na ONE A2003 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ma juz 4 zabki. Napewno ida zeby bo dzisiaj byl placz przy karmieniu kaszka lyzeczka wiec go bola. Masc na zabki juz nie pomaga

Napisane na ONE A2003 w aplikacji Forum BabyBoom
Wiec mozliwe ze zabki
kurcze mojemu dziecko wyszly dwa nawet nie wiem kiedy hehe
moze zimny gryzak?
 
Mojemu wyszly 4 awet nie zajeczal, moze teraz wychodza w newralgicznym miejscu plus jeszcze ten katar i kaszel to dalo mu popalic. Nazeczony polozyl go do luzeczka i wyszedl, i chyba to byla najlepsza decyzja, pogadal sam do siebie i od jakis 10min jest spokoj, za jakas chwile do niego zajrze bo napewno zasnol w dziwnej pozy i nie przykryty [emoji4]

Napisane na ONE A2003 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mojemu wyszly 4 awet nie zajeczal, moze teraz wychodza w newralgicznym miejscu plus jeszcze ten katar i kaszel to dalo mu popalic. Nazeczony polozyl go do luzeczka i wyszedl, i chyba to byla najlepsza decyzja, pogadal sam do siebie i od jakis 10min jest spokoj, za jakas chwile do niego zajrze bo napewno zasnol w dziwnej pozy i nie przykryty [emoji4]

Napisane na ONE A2003 w aplikacji Forum BabyBoom
na pewno moze zle mu sie oddycha czy cos ale super ze sobie zasnal:):)
woda morska nosek psikaj :) przed odessaniem:)
daj znac jutro jak synek:)
 
reklama
Daje mu caly czas wode morska smaruje tez nosek mascia majerankowa. Dzieki bardzo napewno dam znac

Napisane na ONE A2003 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry