reklama

nie spie!!!

Temat na forum 'Przedszkolaki' rozpoczęty przez bogna11, 30 Listopad 2008.

1. bogna11

bogna11 Początkująca w BB

Mam syna w wieku okolo 5 lat.Od urodzenia mial problemy ze snem.Spal 4-6godzin a potem budzil sie co godzina.Przerwy trwaly od 5 do 30min.Od 6 miesiecy wstawal w nocy nawet po 5 razy.Nie budzil sie z krzykiem tylko wychodzil z pokoju.Gdy zaprowadzalam go spowrotem do pokoju kladl sie do lozka i po 5min.zasypial.Od dwuch tygodni budzi sie co druga lub trzecia noc.Po przespaniu okolo 4-6godzin budzi sie i nie spi od 2 do 4 godzin.Po takiej nocy jest marudny.Spac chodzi zawsze o 21.Przed snem czytamy bajki Kubusia Puchatka.Pokoj dzieli z dwuletnia siostra ktora nie ma problemow ze snem.POMOCY!!!

2. klio_

klio_ Fanka BB :)

Czy byłaś już u jakichś lekarzy? Może ma problemy laryngologiczne? Trzeci migdał może podduszać. Może jakieś krzywe przegrody utrudniają oddychanie. Może to być też problem kardiologiczny.

3. reklama
  4. bogna11

dzieki za zainteresowanie.Mial kiedys dusznosci ktore pojawialy sie zawsze przy zapaleniu gardla ale to juz za nami.Ma nadwage wiec moze to tez jest przyczyna.Teraz chodzimy do endokrynologa z powodu otylosci.W styczniu wybieramy sie do neurologa moze on cos poradzi.O kardiologu nawet nie myslalam dziekuje za podpowiedz.Musze sie wybrac do kardiologa bo w Konrada zyciu padlo juz pytanie o jego serce bo ma tzw.marmurkowa skore.Nie myslalam o tym ale ostatnio czytalam ze taka skora moze miec zwiazek z problemami sercowymi.Jeszcze raz dziekuje za odp.i porady

5. bogna11

Witajcie.Ostatnio nie mialam czasu pisac ale musze podzielic sie wspaniala wiadomoscia.Od miesiaca moje dziecko SPI!Nie bylam u lekarzy bo nie zdazylam.Kiedys bylismy u neurologa ktory przepisal nam kuracje Neospazmina ale ona nic nie dala.Robilam kontrole tego co ogladal w telewizji.Doszlo nawet do tego ze nawet reklam nie ogladal.I nic.Kiedys ogladalam program"Super niania"gdzie rodzice mieli podobny problem.Zawsze ogladalam te programy z przymruzeniem oka ale postanowilam sprubowac.Zdesperowany rodzic jest gotowy na wszystko.Wygladalo to tak.Gdy Konrad wstawal w nocy prowadzilam Go spowrotem do lozka i wychodzilam z pokoju.Gdy zaczynal mnie wolac to liczylam do 5 i dopiero szlam do niego.Wchodzilam do pokoju glaskalam go po glowie i wychodzilam.Gdy znow wolal liczylam do 10 i robilam to co wczesniej.Trzeba pamietac zeby do dziecka nic nie mowic.Gdy zaczynal plakac to go przytulalam az sie uspokoil i wychodzilam.Bylo ciezko bo gdy mnie wolal a ja nie moglam zaraz do niego przybiec serce mi pekalo.Siedzialam w pokoju i plakalam.Na szczescie trwalo to tylko tydzien i tylko od 1 w nocy do rana.Tylko jedna noc byla taka ze prawie cala noc nie spalismy bo na zmiane plakal i wolal.Stwierdzilam wtedy ze jak nastepna noc bedzie taka to rezygnuje z tej metody.Nastepnej nocy bylo juz tylko lepiej!Od tamtej pory moje dziecko spi!Sa jeszcze noce kiedy budzi sie raz na chwile ale bardzo zadko.Wstaje miedzy 6 a 7 rano ale juz nie marudzi i wiecej ze mna rozmawia oraz sie bawi.Teraz wiem ze bycie matka moze byc piekne.Kochani rodzice nie traccie nadziei.Prubojcie wszystkiego a napewno Wam sie uda tak jak mnie.Trzymam za Was kciuki.

Poleć forum