reklama

Nie spoczniemy nim schudniemy - jak walczą wrześnióweczki ze zbędnymi kg po ciaży :)

Temat na forum 'Archiwum wrzesień 2012' rozpoczęty przez RiSiA, 23 Sierpień 2012.

1. RiSiA

RiSiA Gość

Nadszedl ten czas, aby pomyśleć o zrzuceniu kg, które pozostaną nam po naszych kochanych kruszynkach:-)
    Wątek przeznaczony do wzajemnego wspierania się oraz kibicowania w zrzucaniu dodatkowych kg :)
    Można tutaj zamieszczać linki do stron z ćwiczeniami jak i z dietami
    :tak:Warto też udostępniać informacje nt. odżywiania jeżeli ktoś posiada wiedzę z zakresu dietetyki :tak:

Jeżeli któraś z Was będzie zainteresowana w pierwszym poście mogą znaleźć się suwaczki z wagą, ktorą chcemy osiągnąć i ile zostało nam do zrzucenia :tak:

Zapraszam do dyskusji [​IMG]

2. monaliza

monaliza Fanka BB :)

Genialne! A nazwa watku mnie z nog zwalila:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-DUmarlam ze smiechu jak prtzeczytalam:-D:-D:-D:-D:-D

3. reklama
  4. Merlin_

Merlin_ Fanka BB :)

5. Ayni

Ayni Umm Adam

nie wiem czy dziewczyny juz slyszaly o zaletach picia octu jablkowego (nie mylic z normalnym) podobno jest rowniez zalecany w okresie ciazy, wiec nie powinien stanowic niebezpieczenstwa podczas karmienia. Moze ktoras z dziewczyn wie wiecej na ten temat ? Ja znalazlam same superlatywy oraz rowniez slyszalam, ze za pomoca octu mozna zgubic do 2 kg w miesiac. Niby nie duzo, ale skoro zdrowy i pomocny, to czemu nie ?

Ocet jabłkowy. Otyłość - przyprawa, która leczy.

6. Doloress

Doloress Gość

a ja myślę, że z kilogramami szybko przyszło to i szybko pójdzie
    najważniejsze nastawienie i nie załamywanie się

trzeba kochać się z każdą wagą :))))))))))))))))))

7. patrysia*

patrysia* Gość

Mi po każdej ciąży kg poszły raz dwa bez diety i sportu :)tzn.spacerki były to może i też pomogło:)

Ale jest jedno co mnie przeszkadzało i tym razem chce sie za to wziąść bo po prostu chcę byc seksi mamusia:))

BRZUSZKI!!tak będe je robiła aby pozbyć sie flaczka poporodowego :)juz teraz czuję power do tego :p

8. Merlin_

9. *martusia*

*martusia* Fanka BB :)

a ja sobie tak mysle nad ta dieta cukrzycowa tylko ze bez mierzenia cukru ale nie wiem czy to bedzie wlasciwe jak bede karmic tzn czy Maly sie bedzie najadal...

a tak to spacerki i brak czasu na cokolwiek bedzie dobra dieta ;)

10. reklama
  11. RiSiA

RiSiA Gość

*Martusia* w poprzedniej ciaży mnie połozna mówila, że można rozpocząć ćwiczenia najlepiej po połogu czyli po tych 6 tygodniach, jak wszystko bedzie ok... tzn jak będzie wszystko zagojone tam w środku. To nie na maxa tylko tak powolutku, żeby sobie cwiczyć...ja tak robilam zaczęłam od tych ćwiczeń
    Aerobiczna 6 Weidera - sposób na płaski brzuch
    wg mnie jest to super. Ja fakt faktem byłam także na ścisłej diecie bo mój synek byl alergikiem... schudłam wtedy 25 kg a w ciaży przytyłam 15:) także polecam :) bo szczerze nie mialam czasu na aerobic...teraz zobaczymy od września razem z M zaczynamy dietę i zobaczymy jak to będzie:tak:

12. Merlin_

w sensie czym sie żywiłaś ???? bo to nie najbardziej zastanawia

Poleć forum