reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nie spoczniemy nim schudniemy - jak walczą wrześnióweczki ze zbędnymi kg po ciaży :)

Merlin ja ogolnie mogłam jeść

- mięso gotowane (kurczak, indyk, krolik)
- ryby, ale tylko chude
- ryż, kasza gryczana, ziemniaki sporadycznie
- gotowane warzywa : marchew, pietruszka, seler, buraki,
- owoce np jablka, ale gotowane
- piłam kompoty glównie jablkowe
 
reklama
o no to nie jest źle taka moja obecna dieta - po za mięsem jem głównie wieprzowinę i wołowinę ale to ze względu na anemię - unikam kurczaków kilka razy sie zraziłam i już nie chce :baffled: a o jabłkach słyszałam dużo złego przy karmieniu piersią że kolki dostają dzieci :confused: a u mnie 6 jabłonek na ogrodzie i chciałam suszyć jabłka na zimowe kompoty
 
EEEEEEEEEE no super ze jest taki watek, napewno bede tu zagladac. Juz czuje siłe do odchudzania. Trzeba sie przyszykowac, nastawic psychicznie i nie tracic ducha walki.:-D

Bedziemy seksi mamuski :-D:-D:-D
 
Wątek fajny :-)
Ja jestem dwa tygodnie po porodzie. Do zrzucenia jeszcze 1kg,więc dam radę. Ale chcę schudnąć nieco więcej,więc po połogu zaczynam ćwiczenia na orbitreku.
Co do diety- jem gotowane mięso, chudy rosół, kanapki- z dzemem, serem białym, chudą wędliną, z rarytasków jem ciasto drożdżowe, banany i tyle. Do picia rozcieńczony naturalny sok jabłkowy i woda.
Mały wysysa wszystko!
 
Gorgusia ja przeszłam na parowar :D zobaczymy czy cos to ruszy czy nie :tak:no i mam nadzieję, ze zrzucę wiecej niz po poprzedniej ciaży bo mam dodatkową motywację - ślub siostry w kwietniu:)
 
Super watek:)ja rok przed ciaza schudlam 17 kg na diecie dr dukana niestety jesli uda Nam sie z cycem ta dieta bedzie zawierala za duzo bialka dla Malej i bede musiala narazie odpuscic....ale i tak bylam w szoku jak po tygodniowym pobycie w szpitalu po porodzie okazalo sie ze zgubilam 14 kg z 19 przybranych w ciazy:) dzis zostalo mi juz tylko 3,5 kg ale do wagi sprzed ciazy a do wagi po diecie brakuje dodatkowe 5 kg czyli w sumie 8,5 kg no ale brzus nie ten po cesarce zostal flaczek ale mysle ze jest to do zrobienia bo jak wiadomo przy Maluszku malo czasu na duperele:p no i ja po pologu ruszam 3 razy w tyg na 2 h aerobiku juz sie chrzesna zapowiedziala ze bedzie Lilcie pilnowac:)
Damy rade bedziemy sie tu wspieraly jak i w ciazy wiec na pewno bedzie oki:D
 
Risia tylko mi w grupie jakos latwiej sie zmobilizowac jakbym miala sama w domu cwiczyc to pewnie szybka bym szukala wymowek niestety taki ze mnie ludz a na aerobik z kuzynka chodzilam wczesniej i Ona juz tez mowila ze Wszystkie na mnie czekaja:p a Tobie tylko bic brawo za to ze masz taka mobilizacje ze sama sobie potrafisz radzic:p
 
reklama
Merlin ja ogolnie mogłam jeść

- mięso gotowane (kurczak, indyk, krolik)
- ryby, ale tylko chude
- ryż, kasza gryczana, ziemniaki sporadycznie
- gotowane warzywa : marchew, pietruszka, seler, buraki,
- owoce np jablka, ale gotowane
- piłam kompoty glównie jablkowe

a na śniadanka i kolacje co jadłaś???
 
Do góry