reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nie spoczniemy nim schudniemy - jak walczą wrześnióweczki ze zbędnymi kg po ciaży :)

reklama
ja na minusie mam -20 kg... już jestem 5 kg mniejsza niż przed ciażą i waga dalej spada... z jednej strony siecieszę a z drugiej nie
 
no więc ja zamiast ćwiczyć obżeram się kokosowymi michałkami :cool::sorry: ćwiczenia poszly w kąt...jedynie siłka zostala :angry:ale mam napaść na słodycze...niech mi ktoś kopa sprzeda w litery co:p
stanęłam przy wzroście 170 waga 58,5 kg


Dla mnie taka waga to marzenie :eek:


170cm i 70kg na wadze:wściekła/y: Dzisiaj pierwszy raz Skalpel z Chodakowską! Dałam rade :-D:tak: Teraz tylko systematyczność i będzie git:-D
 
no więc ja zamiast ćwiczyć obżeram się kokosowymi michałkami :cool::sorry: ćwiczenia poszly w kąt...jedynie siłka zostala :angry:ale mam napaść na słodycze...niech mi ktoś kopa sprzeda w litery co:p
stanęłam przy wzroście 170 waga 58,5 kg

ooooooooooo i jak dobre są? ja się tak ostatnio napaliłam na kawowe a jak zjadłam to rozczarowanie :no: a kokos uwielbiam pod każda postacią ;-)
ja tez już nie ćwiczę i jakoś nie mogę się zmobilizować przerwałam jak byłam chora a potem cały czas jakieś wymówki teraz mam @ ;-)
ja mam taka wagę (o ile nie większą :-D a tylko 164 cm) :no:

Dla mnie taka waga to marzenie :eek:


170cm i 70kg na wadze:wściekła/y: Dzisiaj pierwszy raz Skalpel z Chodakowską! Dałam rade :-D:tak: Teraz tylko systematyczność i będzie git:-D

ćwiczyłam to codziennie i jakoś nie miałam przypływu endorfin :-D
 
ooooooooooo i jak dobre są? ja się tak ostatnio napaliłam na kawowe a jak zjadłam to rozczarowanie :no: a kokos uwielbiam pod każda postacią ;-)
ja tez już nie ćwiczę i jakoś nie mogę się zmobilizować przerwałam jak byłam chora a potem cały czas jakieś wymówki teraz mam @ ;-)
ja mam taka wagę (o ile nie większą :-D a tylko 164 cm) :no:



ćwiczyłam to codziennie i jakoś nie miałam przypływu endorfin :-D

Nie wiem czy to wpływ ćwiczeń ale dzisiaj odkurzyłam i umyłam podłogę, wstawiłam pranie ściągnęłam suche i powiesiłam mokre, byłam z Lena na spacerze, wypiłam ciepłą kawę zjadłam śniadanie, obiad i kolacje, do tego zrobiłam porządek w szafie z ciuchami mojej i F, wyprasowałam stertę prania Leny, no i uporządkowałam swoje dokumenty w 2 szufladach :szok::-D:tak:
Co ja będę robić jutro:eek::laugh2::szok::-D
 
reklama
Do góry