reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nie Szczepiące Mamy

reklama
Czy któraś z mam orientuje się może czy w Szczecinie bądź w okolicach można zaszczepić dziecko osobno na odrę i różyczkę, pomijając świnkę? Mam coraz większe obawy co do Priorixa czy MMR II...
 
Witam!
Nie jestem z Szczecina,ale powiem,że u synka pierwszą szczepionkę odciągnęłam gdy już skończył 9 mcy.
A córeczkę gdy skończyła 6 mcy. Do tej pory wzięła dwie szczepionki.
Synek właśnie w najbliższym czasie (ma 4 lata) przyjmie ostatnią szczepionkę;-)

Moja pediatra mówi,że córeczka nie ma ŻADNYCH OPÓŹNIEŃ;-)
Pozdrawiam Was
 
Czytałam że były dostępne np. w Centrum Medycznym Damiana w Warszawie ale już się wycofali... Na pewno można było zaszczepić na samą odrę. Myślałam że może w Szczecinie bądź miastach bliższych niż W-wa, np. Poznaniu byłaby taka możliwość, prywatnie, oczywiście:confused2: Gdyby której obiła się o uszy taka informacja bardzo proszę o info na priv bądź tu, na pewno wiele mam jest tym zainteresowane...
 
Hej, widzę co prawda że temat zgasł jakiś czas temu, ale co mi tam. Jestem mamą 10 mies nieszczepionej (na nic) Marceliny, jesteśmy w szczecinie. Właśnie szukamy pediatry. Może przez ten czas udało wam się znaleźć kogoś sensownego kto nie zmusza do szczepienia?
 
Witajcie dziewczyny.
my zatrzymaliśmy się przed mmr, bo wcześniej nie wiedziałam nic o szczepionkach...:-( migamy się już od niej 9 miesięcy, ale przychodnia zaczyna nas już gnębić... Więc jeśli znacie pediatrę w Szczecinie lub Stargardzie, który nie zmusza do szczepien to proszę dajcie znać. Będę ogromnie wdzięczna...
 
reklama
Do góry