reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nie taki diabeł straszny jak ....

ana79

mamuśka ....
Dołączył(a)
12 Październik 2007
Postów
8 252
Miasto
Gdynia
"Nie wiem, jak Was, ale nas dopadł kryzys. Nie mówię, że jest fatalnie,
ale dobrze też nie. Oczywiście nie poddajemy się i działamy i damy radę,
bo tak i już
Natomiast w związku z tym pomyślałam, że fajnie byłoby stworzyć na BB
pomoc kryzysowa czyli wszelkie porady na temat tego, jak sobie radzić, jak
oszczędzać, jak kupować, jak nie marnować jedzenia itd. Taka samoopomoc
myślę, że po pierwsze byłaby wartością samą w sobie, jak również
sposobem na integracje i wkład w rozwój BB. Co o tym sądzicie i czy zbierzecie
dla mnie od dziewczyn pomysły? Jakby to sensownie zrobić to żaden kryzys
nam niestraszny"
Dziewczyny to jest wiadomosc od administratorki BB , jeśli macie jakieś pomysły zapraszam do dyskusji:tak:.
 
reklama
w sieci sklepow "kiwi" jezeli termin waznosci jest do "dzisiaj" dostajesz ta rzecz za free i dotyczy wszystkich produktow :tak: czasem wychacze miesko na obiadek ;-)
 
dziewczyny w rimi jak kupujesz trzy paki pampersów czwartą dostajesz gratis:tak:, dostajesz kuponiki przy kasie.
 
jako norweskie allegro polecam tez www.finn.no kupilam tam fotelik z baza za pol darmo w super stanie:-) no i pomoglam Polce kupic taki wozek jaki chciala z fotelikiem i mnostwo innych rzeczy w paczce i zdarlam pol ceny:-D latwo sie z nimi targuje wystarczy pojsc do sklepu z nowymi rzeczami, a zawsze sa jakies promocje i powiedziec ze nie zaplacisz wiecej niz....... zanizasz odpowienio bo nowe z gwarancja kosztuje ..... i podajesz:-) idzie jak po masle:-D

poza tym wyczailam ze jednak najtaniej wychodza pampersy w paczkach jumbo w Remie. Nie ma 4 paczki za darmo jak w kiwi, rimi, ica itp... ale i tak wychodzi taniej. Jak ktos lubi Libero to tez maja jumbo paczki, sa tylko troszke drozsze, wiec jak ktos lubi to nie ma duzej roznicy;-)

poza tym ogolnie reme jednak jest najtansza i mleko dla dzieci jedzonko, wszedzie po 10 albo i wiecej taniej a to sie zbiera. Ja robie wszystkie zakupy w remie a jak cos mi zabraknie to dopiero do innych;-)

pomysly mi sie na dana chwile wyczerpaly ale jakby co to dam znac;-)

ps... dla mezow i nie tylko, bo sezon grillowy sie zbliza;-).. piwo w remie tez tanio:-)
 
cześć!
ja mam pytanie odnośnie finn.no
czy ktoś umie wyjaśnić jak to działa, tzn jak się tam kupuje i finalizuje transakcje? chciałabym kupić sobie wózek ale kompletnie nie mam pojęcia jak sie za to zabrac, a z językiem u mnie kiepsko jeszcze i nie chciałabym narobić sobie kłopotów:)
 
reklama
Witam, powiedzciemi kochane jak się Wam żyje w Norwegii. Póki co przebywam w Holandii ale narodził się pomysł przeniesienia do Norwegii. Widzę że podajecie sobie pomocne informacje :). Pozdrawiam
 
Do góry