reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nie tyje w ciazy

Weronikaaxx143

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
8 Luty 2021
Postów
36
Czy to normalne że w 4 miesiącu jeszcze nic nie przytylam? Waga stoi w miejscu A A ja staram się jeść regularnie. Wcześniej miałam duże problemy z odzywianiem, ale teraz normalnie staram się jeść, chociaż te 4 posiłki..
Z ciąża ogólnie wszystko dobrze, dziecko rośnie. Martwi mnie to że nie tyje.
 
reklama
A co na to Twój ginekolog? Znajoma na początku ciąży wręcz chudła i to sporo. Myślę że jeśli z dzidziuaiem wszystko ok to zupełnie niemasz się czym martwić.
 
Każdy organizm jest inny tak jak każda ciąża jest inna. Inna przemiana materii, geny. Myślę że nie jest to powód do niepokoju
 
Poczekaj jeszcze zdążysz się spaść.:p Ja za 9 dni tez zaczynam 4 mc i ani gramika na +. W poprzedniej ciąży tez tak bylo i nagle od 5 miesiąca sru 16 kg +
 
Jestem w 39tc i na plusie w sumie 5kg. Na początku też nie tyłam, wręcz schudłam ale z małą wszystko jest okej i rośnie prawidłowo więc jeśli lekarz nic na ten temat Ci nie mówi i badania masz w porządku to myślę że nie masz się czym martwić :)
 
Tez z ost ciąża przybrałam tylko 6 kg ... chudłam bo wymiotowałam do 5 miesiąca
Maluszek urodził się 3,500 wiec było ok
Każda ciąża jest inna w 1 to przytyłam 25 kg bo nic mi nie było .... a z druga już inaczej
 
reklama
Do góry