reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nie umiem uwierzyć, że jestem w ciąży

Te kobiety nie są okrutne tylko nie lubią pieprzenia od rzeczy - proponuję przeczytać wątek ze zrozumieniem, a potem ferować wyroki ;)
A ja proponuję się odpindolić od mojej osoby nie znając całej historii której nie mam zamiaru wywlekać aby ci udowodnić, że odpuściłam. Bo to jest moja sprawa. A wątek nie jest o tym.
 
reklama
wariactwo to dla mnie, że wy wszystkie myślicie, że staraczki jak się starają to tylko myślą o dziecku, seksie na ustaloną godzinę i nie mają życia po za 🤣 skoro po X czasie zaszłaś w ciążę to zaszłaś, nic nie odpuściłaś nagle skoro wcześniej nie wychodziło 🤣
kto powiedział, ze my WSZYSTKIE tak myślimy? :p
 
Ja pier... Nie myślałam X lat o ciąży 😂😂😂 i to że nagle pomyślałam to jakieś nie odpuszczenie? Jezu wariactwo istnem poza tym nie staraliśmy się o dziecko w tym czasie i ba nawet w planach mieliśmy za jakieś dwa lata zacząć. A to, że jednorazowo przeszla mi taka myśl i to nie natrętna tylko taka ot po prostu to jakaś zbrodnia widzę. Nie wiem co Tobą kieruje zawiść czy coś?
No dobrze, chodzi tylko o to, żebyś nie głosiła bzdur, że zaszłaś, bo odpuściłaś :) twoje odpuszczenie, czy nie, nie miało tu żadnego znaczenia
 
Dajcie spokój. Mam wrażenie, ze już codziennie gdzieś ktoś kogoś łapie za słowa lub szuka czegoś gdzie można napisać swoje ale. Kobiecie się udało i super. Nie ma co czepiać się jakiegoś słowa. Odpuscila, nie odpuscila. Ile to kobiet mówi, ze odpuszczam bo ciagle nic z tego, ale i tak w głębi duszy pragnie? Daaajcie spokój :)

Spokojnego wieczoru i spokojnych dalszych tygodni ciąż dla obu stron :)
piszemy o tym bo przyjdzie jakaś dziewczyna co się stara x czasu i nie może zajść w ciąże i czyta te pierdoły o odpuszczaniu, zmianie mieszkania, zmianie pracy.. A ciąża jak ma być to będzie. Czy się odpuści czy nie, czy się to zrobi w domu czy w delegacji i tyle, na kuchennym blacie czy w lesie.
 
wariactwo to dla mnie, że wy wszystkie myślicie, że staraczki jak się starają to tylko myślą o dziecku, seksie na ustaloną godzinę i nie mają życia po za 🤣 skoro po X czasie zaszłaś w ciążę to zaszłaś, nic nie odpuściłaś nagle skoro wcześniej nie wychodziło 🤣
Jezu 😂😂 zaszlam w ciążę bo jak uprawiasz seks bez zabezpieczenia to zawsze możesz zajść. Ja przez 13 lat nie zaszlam 😂 nie latałam po lekarzach. W sumie ostatnimi czasy cieszyłam się że mogę z mężem bez żadnych tabsow i innego badziewia bo teraz nie czas wg nas był na dzieci. Kryzys wojna i inne nasz prywatne sprawy. Jedna myśl o dziecku i pojazd po mnie 😱😂 to hipokryzja.czyli wniosek że miałam się nie bzykac z mezem bo przecież jak się odpuszcza to i seksu uprawiać nie można 🙈🙈🤣🤣🤣
 
piszemy o tym bo przyjdzie jakaś dziewczyna co się stara x czasu i nie może zajść w ciąże i czyta te pierdoły o odpuszczaniu, zmianie mieszkania, zmianie pracy.. A ciąża jak ma być to będzie. Czy się odpuści czy nie, czy się to zrobi w domu czy w delegacji i tyle, na kuchennym blacie czy w lesie.
Jezu kobieto CZYTAJ TO ŻE UPRAWIAŁAM SEKS Z MEZEM NIE ZNACZY ŻE ROBIŁAM TO TYLKO I WYŁĄCZNIE W CELU REPRODUKCJI. 😂😂😂 dotarło?
 
Jezu 😂😂 zaszlam w ciążę bo jak uprawiasz seks bez zabezpieczenia to zawsze możesz zajść. Ja przez 13 lat nie zaszlam 😂 nie latałam po lekarzach. W sumie ostatnimi czasy cieszyłam się że mogę z mężem bez żadnych tabsow i innego badziewia bo teraz nie czas wg nas był na dzieci. Kryzys wojna i inne nasz prywatne sprawy. Jedna myśl o dziecku i pojazd po mnie 😱😂 to hipokryzja.czyli wniosek że miałam się nie bzykac z mezem bo przecież jak się odpuszcza to i seksu uprawiać nie można 🙈🙈🤣🤣🤣
No i w końcu się zgadzamy :) zaszłaś bo uprawiałaś seks bez zabezpieczeń :)
 
piszemy o tym bo przyjdzie jakaś dziewczyna co się stara x czasu i nie może zajść w ciąże i czyta te pierdoły o odpuszczaniu, zmianie mieszkania, zmianie pracy.. A ciąża jak ma być to będzie. Czy się odpuści czy nie, czy się to zrobi w domu czy w delegacji i tyle, na kuchennym blacie czy w lesie.
mogę się mylić, ale nie zauważyłam komentarza „udało się, bo odpuściłam wkoncu”.

Ale nie rozdrapujmy dalej. Macie racje, odpuszczenie nie powoduje ze w jakiś magiczny sposób się zachodzi w ciąże. Choć racjonalne podejście jest potrzebne.

Każdej staraczce życzę, aby zobaczyła swoje upragnione dwie kreski, które finalnie dadza zdrowo rozwijająca się ciąże. :)

I tym wyłączam się z dyskusji:)
 
reklama
A ja proponuję się odpindolić od mojej osoby nie znając całej historii której nie mam zamiaru wywlekać aby ci udowodnić, że odpuściłam. Bo to jest moja sprawa. A wątek nie jest o tym.
Ja się do twojej osoby „nie przypindoliłam”, ale ty nas obrażasz i powtarzasz krzywdzące opinie, mimo że nigdy nie przeczytałaś ze zrozumieniem, co naprawdę napisałyśmy. I dziwisz się, że się bronimy. Ja nawet nie chcę, żebyś cokolwiek komukolwiek udawadniała - tylko żebyś się zastanawiła nad tym co piszesz, bo robisz przykrość komuś, kto na to nie zasłużył.
 
Do góry