reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nie warto wcześniej wracać do domu...

pamiętał !!! :laugh: Dostałam piękne 3 słoneczniki na 3 rocznicę i był szmapan (dla dzieci) i słodycze i gdyby dziecko nie psuło atmosfery to by było całkiem romantycznie... ;)
 
reklama
Mój tam nie pamieta o zadnej wazniejszej dacie.Rok temu zapomniał o moich urodzinach.W tym roku niema jak zapomniec bo na tą datę mam termni porodu i mówię mu że córka zrobi mi prezent.Daty ślubu też nie pamieta 25.09 poczekam nie będę przypominac.
 
Eeee, ja tam swojemu przypominam, wpisuje sobie w kalendarz w komórce i mu dzwoni w przeddzień, bo tak sam z siebie też nie ma pamięci do dat. Więc mu przypominam - po co odbierać samej sobie przyjemność świętowania. Bo przecież jak on zapomni, to potem się robi niemiła atmosfera, on zażenowany, kobita niezadowolona - a tak, miły wieczór i wszyscy zadowoleni..... co prawda przyznam się, że rok temy oboje zapomnieliśmy.... tak byliśmy zaaferowani sprawami związanymi z naszym dzieckiem, że nie skojarzyliśmy, że to już czerwiec się zaczął, a świętujemy 2....

pozdrawiam
nikita
 
fajne ...ja zapomniałam w tym roku a było to kilka dni temu 24 listopada i to 5 lat mijało.Małz wziął mi na raty upragnioną pralkę a ja nawet nie zajarzyłam ze to tylko dlatego :-D ale kochany jest..
 
Moje kochanie twierdzi że ma kiepska pamieć że my kobiety od nich za dużo wymagamy. ze w szkole miał problemy z uczeniem sie wierszy a co dopiero zapamietać tyle dat ale ja chce aby pamietał o moich urodzinach, urodzinach córki (tu wprawdzie pamieta bo ma dopiero 2 latka) no i o dacie ślubu odpuściłam sobie date kiedy sie poznaliśmy bo za duzo dla niego i po co go meczyć
 
ja nieśmiało przypominam,że dzis juz 28 sierpnia,warto zacząć szukać prezentu dla żony,bo kolejna rocznica się zbliża :-D
 
Wiecie co, może Was trochę pocieszę, ale okazuje się, że "na starość" facetom poprawia się pamięć do różnych ważnych dla nas dat:tak:. Przynajmniej tak jest u nas. Moje ślubne szczęście w tym roku nie zapomniało o żadnej z nich. Jestem zadziwiona, jakoś tak naturalnie mu to przyszło, bez przypominania............a może podczytał ten wątek i się przejął;-)?

pozdrawiam
nikita
 
reklama
W tym roku nie zapomniałem...

W tajemnicy kupiłem prezenty i pochowałem w różnych miejscach. Dzisiaj rano po przyjściu do pracy szybko napisałem maila z życzeniami i napisałem gdzie moja droga małżonka może poszukać sobie prezentów. Fajnie prawda?

Tylko jest jedne problem - rocznica jest k.. pojutrze...
 
Do góry