reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nie weźmie smoczka ani łyżeczki do buzi

to możne być pomysł żeby też w nocy dać tak na pół śnie jak poczuje że szybciej to faktycznie możne się nauczy i cierpliwości do wszystkiego się można nauczyć :)
Ja walczyłam w drugą stronę bo mi syna w szpitalu po cesarce na sile dokarmiali a potem nie chciał piersi i dało się :) ma 7 miesięcy a i tak rano musi piersi dostać na dobry początek dnia :0
Ja dwa razy tak sprobowalam na snie odrazu awantura smoczka wyrzucił poczul butelke i masakra ale to tylko tak na probe chcialam zobaczyc
 
reklama
No i jeszcze pytanie na ile godzin do pracy wracasz. Jak na niepełny etat to po rozszerzeniu diety o obiadek może wcale nie będzie potrzeby dawania mleka. Przed wyjściem cyc, potem obiad, deser i cyc po powrocie. A jak na cały etat to masz prawo do przerw na karmienie. Jak masz daleko do domu to możesz te przerwy połączyć i wychodzić po 7 godzinach zamiast 8.
 
Do góry