reklama

Nie widać brzuszka

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez aga1919, 21 Czerwiec 2016.

Nulini
Najlepsza odpowiedź Nulini, 21 Czerwiec 2016
Radzę zmienić panią doktor, bo przy obecnej nabawisz się tylko nerwicy... Ruchy w 12tc??? W pierwszej ciąży??? PIERWSZE SŁYSZĘ! W drugiej ciąży... Przejdź do pełnej odpowiedzi
  1. aga1919

aga1919 Zaciekawiona BB

Jestem w 12 tygodniu w ciąży. Byłam dzisiaj u pani ginekolog, zbadała mnie i zdziwiła się że jeszcze brzucha nie widać i zapytała czy czuję już jakieś ruchy. Powiedziałam, że nie.
    Położna dała mi skierowanie na wyniki AFP .
    Zmartwiłam się, ponieważ może to oznaczać różne złe rzeczy, między innymi obumarły płód lub maluszek bez główki.
    Teraz czekam z niecierpliwością na USG, które mam dopiero za 2 tygodnie a do tego czasu chyba zjem palce z nerwów.... :(:-( :(

2. Najlepsza odpowiedź:
    Post #14110194 by Nulini, 21 Czerwiec 2016
  3. kinga30

kinga30 Fanka BB :)

Moze Cie troche uspokoje bo u mnie w 12 tygodniu tez nie bylo widac ciagle wymioty slabe samopoczucie w pierwszych tygodniach schudlam a nie przytylam. A ruchy w poerwszej ciazy wydawalo mi sie ze czuje w 16 tygodniu i mowili mi ze to moze jeszcze nie to bo wczesnie a w 12 to co mozna czuc przy takim malenstwie.

4. reklama
  5. gonia82

gonia82 kwietniowa mama Kacperka

Jestem zaskoczona stwierdzeniem pani doktor. Wprowadza tylko niepokój u Ciebie. Jestem obecnie w 3 ciąży i brzucha u mnie nie było widać w 13 tygodniu. Teraz jestem w 15 i dopiero zaczyna być widać delikatne krągłości, ale brzuch nie wygląda jak ciążowy. Raczej jak bym troszkę przytyła. Ruchów pomimo 3 ciąży też za bardzo nie czuję. Od czasu do czasu tylko jakieś muśnięcie. Ale w 12 tygodniu mało która dziewczyna czuje ruchy. Moja gin wręcz zdziwiona była, że 3 ciąża a ja tak rewelacyjnie wygladam. Dodam tylko, że badania tez mam ok.

6. Nulini

Nulini Po prostu szczęśliwa!

Głosów: 3
    Radzę zmienić panią doktor, bo przy obecnej nabawisz się tylko nerwicy...
    Ruchy w 12tc??? W pierwszej ciąży??? PIERWSZE SŁYSZĘ!
    W drugiej ciąży poczułam w 15tc, w pierwszej koło 17-18tc.
    Co do brzucha - wszystko zależy od Twojej budowy.
    Ja jestem mięciutka i w 6 miesiącu ciąży wyglądałam, jakbym się nażarła, ale z całą pewnością nie jak ciężarna!

Nulini, 21 Czerwiec 2016 Najlepsza odpowiedź
  7. Priinceseczka

Priinceseczka Fanka BB :)

Co do ruchow to ja w pierwszej ciazy poczulam w 18 tygodniu dopiero a brzuch zaczal rosnac od 16...

8. sancia880

sancia880 Fanka BB :)

Czytając to naszło mnie pytanie. .. Czy to przypadkiem nie Pani Dr. Powinna się zbadać? Ale u psychiatry. Od kiedy ruchy dziecka czuc w 12 tyg? Co za debilizm... I to w 1 ciąży! Chodz znam mamy co niby w 8 czuly hahaha . Przepraszam,ze sie śmieje ale to przykre, ze ktos taki nazywany jest dr :/. Zmien lekarza na prawdę bo bd co wizytę miala wkrecane jakies glupoty.

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom

• Lubię to Lubię to x 1
    • Suuuper :-) Suuuper :-) x 1
    • Lista
  9. mietówka33

mietówka33 Fanka BB :)

Ruchy w 12 tyg?! Zmien lekarza naprawde moj ginekolog mnie uspokajał ze do 20 tyg mam prawo nic nie czuc chociaz to moja 2 ciaza: -) Ja akurat brzuch mam spory tak jak w pierwszej ciazy ale byla ze mna u gina kobieta w 15 tyg ciazy i lekko byla zaokrąglona ciesz sie swoim stanem i zmien lekarza naprawde. Wszystko jest ok nie martw sie

10. aga1919

aga1919 Zaciekawiona BB

Uspokoiłam się, dzięki dziewczyny :tak:

11. reklama
  12. kinga30

kinga30 Fanka BB :)

Dobrze ze sie troche uspokoilas. Stres nie jest najlepszy w ciazy a lekarze potrafia zestresowac sama cos o tym wiem. Ale przeszlam sporo lekarzy w ciazy duzo lezalam w szpitalu i zaden nie zwracal uwagi ani na brzuch ani na ruchy w tym tygodniu

13. mietówka33

mietówka33 Fanka BB :)

Bardzo dobrze ze jesteś spokojna bo nie masz sie absolutnie czym martwić :-)no jedynie tym ze masz naprawde beznadziejna pania doktor: -)

Poleć forum