reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nie widać brzuszka

aga1919

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
7 Czerwiec 2016
Postów
50
Jestem w 12 tygodniu w ciąży. Byłam dzisiaj u pani ginekolog, zbadała mnie i zdziwiła się że jeszcze brzucha nie widać i zapytała czy czuję już jakieś ruchy. Powiedziałam, że nie.
Położna dała mi skierowanie na wyniki AFP .
Zmartwiłam się, ponieważ może to oznaczać różne złe rzeczy, między innymi obumarły płód lub maluszek bez główki.
Teraz czekam z niecierpliwością na USG, które mam dopiero za 2 tygodnie a do tego czasu chyba zjem palce z nerwów.... :(:-( :(
 
reklama
Moze Cie troche uspokoje bo u mnie w 12 tygodniu tez nie bylo widac ciagle wymioty slabe samopoczucie w pierwszych tygodniach schudlam a nie przytylam. A ruchy w poerwszej ciazy wydawalo mi sie ze czuje w 16 tygodniu i mowili mi ze to moze jeszcze nie to bo wczesnie a w 12 to co mozna czuc przy takim malenstwie.
 
Jestem zaskoczona stwierdzeniem pani doktor. Wprowadza tylko niepokój u Ciebie. Jestem obecnie w 3 ciąży i brzucha u mnie nie było widać w 13 tygodniu. Teraz jestem w 15 i dopiero zaczyna być widać delikatne krągłości, ale brzuch nie wygląda jak ciążowy. Raczej jak bym troszkę przytyła. Ruchów pomimo 3 ciąży też za bardzo nie czuję. Od czasu do czasu tylko jakieś muśnięcie. Ale w 12 tygodniu mało która dziewczyna czuje ruchy. Moja gin wręcz zdziwiona była, że 3 ciąża a ja tak rewelacyjnie wygladam. Dodam tylko, że badania tez mam ok.
 
Radzę zmienić panią doktor, bo przy obecnej nabawisz się tylko nerwicy...
Ruchy w 12tc??? W pierwszej ciąży??? PIERWSZE SŁYSZĘ!
W drugiej ciąży poczułam w 15tc, w pierwszej koło 17-18tc.
Co do brzucha - wszystko zależy od Twojej budowy.
Ja jestem mięciutka i w 6 miesiącu ciąży wyglądałam, jakbym się nażarła, ale z całą pewnością nie jak ciężarna!
 
Czytając to naszło mnie pytanie. .. Czy to przypadkiem nie Pani Dr. Powinna się zbadać? Ale u psychiatry. Od kiedy ruchy dziecka czuc w 12 tyg? Co za debilizm... I to w 1 ciąży! Chodz znam mamy co niby w 8 czuly hahaha [emoji23][emoji23][emoji23]. Przepraszam,ze sie śmieje ale to przykre, ze ktos taki nazywany jest dr :/. Zmien lekarza na prawdę bo bd co wizytę miala wkrecane jakies glupoty.

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ruchy w 12 tyg?! Zmien lekarza naprawde moj ginekolog mnie uspokajał ze do 20 tyg mam prawo nic nie czuc chociaz to moja 2 ciaza: -) Ja akurat brzuch mam spory tak jak w pierwszej ciazy ale byla ze mna u gina kobieta w 15 tyg ciazy i lekko byla zaokrąglona ciesz sie swoim stanem i zmien lekarza naprawde. Wszystko jest ok nie martw sie
 
reklama
Dobrze ze sie troche uspokoilas. Stres nie jest najlepszy w ciazy a lekarze potrafia zestresowac sama cos o tym wiem. Ale przeszlam sporo lekarzy w ciazy duzo lezalam w szpitalu i zaden nie zwracal uwagi ani na brzuch ani na ruchy w tym tygodniu
 
reklama
Do góry