reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nie widać ciąży na usg

paaulaa1657

Aktywna w BB
Dołączył(a)
30 Październik 2019
Postów
76
Witajcie dziewczyny 💋
Dzisiaj mam 30dzien cyklu, 2 dni temu powinnam dostać okres, owulację miałam 2 września (monitorowana USG), okresu nie dostałam, dzisiaj zrobiłam beta HCG - 197 i poszłam na usg, Pan doktor powiedział że nie widzi nic na usg, żadnej ciąży, ale jej nie wyklucza... Czy miałyście tak że beta i domowe testy pokazują ciążę a usg nie??? Czy to jeszcze za wcześnie?
 
reklama
Rozwiązanie
Ciążę liczysz od pierwszego dnia OM.
Do lekarza najlepiej iść ok 7tc (oczywiście jak nic się nie dzieje).
Przy takiej becie nic na USG nie będzie widać. Musisz uzbroić się w cierpliwość.
Jak pójdziesz za wcześnie to znów się będziesz denerwować jak np. nie będzie echa serca.
Wydaje mi się że zdecydowanie za wcześnie. Poczekaj tak nim do 5 tygodnia to na pewno będzie widać pęcherzyk z całkiem żółtym A jak poczekasz do 6-7tc to zobaczysz zarodek i bijące serduszko. W ciąży jesteś na pewno bo beta na to wskazuje. Ale cierpliwie poczekaj
 
Witajcie dziewczyny 💋
Dzisiaj mam 30dzien cyklu, 2 dni temu powinnam dostać okres, owulację miałam 2 września (monitorowana USG), okresu nie dostałam, dzisiaj zrobiłam beta HCG - 197 i poszłam na usg, Pan doktor powiedział że nie widzi nic na usg, żadnej ciąży, ale jej nie wyklucza... Czy miałyście tak że beta i domowe testy pokazują ciążę a usg nie??? Czy to jeszcze za wcześnie?
Oczywiście, ze może być za wcześnie na uwidocznienie ciąży na usg :)
Lekarze zalecają pierwsze badanie usg od 7 tc, żeby i pacjentka już mogła coś zobaczyć.
Beta jest bardzo pozytywna ❤️ wiec ciąży możesz być pewna na 100% :) Zmierz tylko przyrost po 48h od pierwszego badania.
Gratuluje 😘
 
Dziewczyny a ten 5-6 tydzień ciąży żeby pójść na usg mam liczyć od pierwszego dnia ostatniej miesiączki czy od daty zapłodnienia czyli rzeczywisty wiek ciąży?? Mam nadzieję że rozumiecie hehe 😋 przepraszam że tak o to dopytuje hehe ale jestem pierwszy raz w takiej sytuacji i nic nie wiem 😅 bo jeśli liczyć od pierwszego dnia ostatniej miesiączki to wczoraj zaczęłam 5 tydzień więc nie wiem...😕
 
reklama
Ciążę liczysz od pierwszego dnia OM.
Do lekarza najlepiej iść ok 7tc (oczywiście jak nic się nie dzieje).
Przy takiej becie nic na USG nie będzie widać. Musisz uzbroić się w cierpliwość.
Jak pójdziesz za wcześnie to znów się będziesz denerwować jak np. nie będzie echa serca.
 
Rozwiązanie
reklama
Do góry