reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nie widac zarodka

Cześć dziewczyny
Może ktoś miał podobna sytuacja, bo zwariuje
Ostatnia miesiączka 16.07
14.08 powinnam dostać okres,ale nie ma.
16.06 zrobiłam test ciążowy i odrazu pojawiło się 2 kreski. Objawow brak.
19.08 USG lekarz stwierdził że nic nie widać, że jeszcze zawczesnej ,to według niej 4 tydzien ,jakąś kropeczka tam jest ,ale nieznanej lokalizacji i że dla niej to ciąża biochemiczna i najlepiej przyjść za 2-3tygodnie na ponowne USG.
Dostałam skierowanie na BETA HCG
19.08-1618
21.08-2618
Obecnie nie mam żadnych objawow ciąży, i bardzo się martwię,nie wiem czego się spodziewać.
W ciąży która wlasnie zakończyła się szczęśliwym rozwiazaniem 14.08.2022 miałam podobnie zrobiłam tesy poszłam ok 2 tyg później do lekarza by to 5tc i lekarz stwierdził że raczej nic z tego nie będzie nie widać zarodka....że mam przyjść za 2 tyg w co raczej wątpi bo pewnie do tego czasu poronię 😔
Płakałam jak bóbr a mój mąż mówi do mnie nie wiesz co się robi idz na ip powiedz że jesteś w młodej ciąży i dlatego nie masz karty ciąży bardzo cię boli brzuch i sprawdzą
I tak zrobiłam i rzeczywiście w szpitalu wyszło że jest zarodek i bijące serduszko
Wedlug usg i om termin porodu się nawet pokrywał i był wyznaczony na 15.08.2022 córcia urodziła się dzień przed 😊
Poszłam do tego lekarza jeszcze tylko raz bo i tak zrobił mi wyrzuty po co polazłam do szpitala
Znalazłam super lekarza we wlasnej przychodni 😊
Dzisiaj malutka ma 2 tygpdnie
 

Załączniki

  • 20220816_102623.jpg
    20220816_102623.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 73
reklama
W ciąży która wlasnie zakończyła się szczęśliwym rozwiazaniem 14.08.2022 miałam podobnie zrobiłam tesy poszłam ok 2 tyg później do lekarza by to 5tc i lekarz stwierdził że raczej nic z tego nie będzie nie widać zarodka....że mam przyjść za 2 tyg w co raczej wątpi bo pewnie do tego czasu poronię 😔
Płakałam jak bóbr a mój mąż mówi do mnie nie wiesz co się robi idz na ip powiedz że jesteś w młodej ciąży i dlatego nie masz karty ciąży bardzo cię boli brzuch i sprawdzą
I tak zrobiłam i rzeczywiście w szpitalu wyszło że jest zarodek i bijące serduszko
Wedlug usg i om termin porodu się nawet pokrywał i był wyznaczony na 15.08.2022 córcia urodziła się dzień przed 😊
Poszłam do tego lekarza jeszcze tylko raz bo i tak zrobił mi wyrzuty po co polazłam do szpitala
Znalazłam super lekarza we wlasnej przychodni 😊
Dzisiaj malutka ma 2 tygpdnie
No i właśnie to jest zaradność! Nie wiem czemu czesto kobiety wolą z płaczem czekać 2 tyg zamiast umówić się na wizytę do innego lekarza albo właśnie iść na IP... gratulacje!
 
Dziewczyny, jestem w szpitalu ,wczoraj jednak pojechałam.
Wczoraj pobrali mi krew, wynik beta hcg 4500. Dziś na USG stwierdzono że jednak to nie jest ciąża pozamaciczna, a to coś na prawym jajniku ,to zolte ciałko. W jamie macicy jest na razie pusty pęcherzyk.
Mówili że na razie mam zostać na kilka dni w szpitalu, będą obserwować.
Czy jest jeszcze szansa na dobre rozwiązanie czy raczej czeka mnie łyżeczkowanie.
Od daty owulacji to był by 5 tydzien
 
Dziewczyny, jestem w szpitalu ,wczoraj jednak pojechałam.
Wczoraj pobrali mi krew, wynik beta hcg 4500. Dziś na USG stwierdzono że jednak to nie jest ciąża pozamaciczna, a to coś na prawym jajniku ,to zolte ciałko. W jamie macicy jest na razie pusty pęcherzyk.
Mówili że na razie mam zostać na kilka dni w szpitalu, będą obserwować.
Czy jest jeszcze szansa na dobre rozwiązanie czy raczej czeka mnie łyżeczkowanie.
Od daty owulacji to był by 5 tydzien
To znaczy puste jajo
 
Dziewczyny, jestem w szpitalu ,wczoraj jednak pojechałam.
Wczoraj pobrali mi krew, wynik beta hcg 4500. Dziś na USG stwierdzono że jednak to nie jest ciąża pozamaciczna, a to coś na prawym jajniku ,to zolte ciałko. W jamie macicy jest na razie pusty pęcherzyk.
Mówili że na razie mam zostać na kilka dni w szpitalu, będą obserwować.
Czy jest jeszcze szansa na dobre rozwiązanie czy raczej czeka mnie łyżeczkowanie.
Od daty owulacji to był by 5 tydzien
Miałam identyczną sytuacje :( poczułam dużą ulgę, że to nie cp, bo cp to największe ***** przy ciążach moim zdaniem.
U mnie niestety skończyło się pustym jajem, ale u ciebie tylko cierpliwość da odpowiedź :)
 
Miałam identyczną sytuacje :( poczułam dużą ulgę, że to nie cp, bo cp to największe ***** przy ciążach moim zdaniem.
U mnie niestety skończyło się pustym jajem, ale u ciebie tylko cierpliwość da odpowiedź :)
A ile czasu jeszcze musiałaś zaczekać?
W jakim tygodniu byłaś?Jaki miałaś wynik beta hcg?
 
A ile czasu jeszcze musiałaś zaczekać?
W jakim tygodniu byłaś?Jaki miałaś wynik beta hcg?
Jak mi uwidocznili pęcherzyk w macicy miałam bhcg ok 3500, za dwa dni pojawił się drugi pęcherzyk, ciąża blizniacza.
Po 2 tygodniach bhcg była 30 000 a zarodków nie było, odczekałam 5 dni i pojechałam do szpitala na łyżeczkowanie. W sumie ciąże mi usunęli w 10tc, ale ja miałam późną owulacje, późne zagnieżdżenie i dlatego tyle to trwało :)
 
Jak mi uwidocznili pęcherzyk w macicy miałam bhcg ok 3500, za dwa dni pojawił się drugi pęcherzyk, ciąża blizniacza.
Po 2 tygodniach bhcg była 30 000 a zarodków nie było, odczekałam 5 dni i pojechałam do szpitala na łyżeczkowanie. W sumie ciąże mi usunęli w 10tc, ale ja miałam późną owulacje, późne zagnieżdżenie i dlatego tyle to trwało :)
A ile czasu byłaś w szpitalu i czy udało się po tym zajść ponownie w ciążę?
 
A ile czasu byłaś w szpitalu i czy udało się po tym zajść ponownie w ciążę?
Ja akurat nie reagowałam na leki poronne, a nie chciałam zabiegu bez nich. Chciałam, żeby moja szyjka macicy otworzyła się powoli sama, a nie mechanicznie. Więc w szpitalu byłam od poniedziałku do środy.
Ale inne kobiety jak dostały rano tabletki to nawet tego samego dnia wychodziły :)
Tak, zaszłam potem w ciążę, niestety też poroniłam, ale to nie jest tak, że jak ja poroniłam to ty też poronisz kolejną :)
Poza tym jeszcze nie wiadomo, czy będziesz miała pusty pęcherz :) może też blizniacza i dlatego wysokie bhcg?
Wiesz jakiego rozmiaru masz ten pęcherz w macicy? Ile ma mm?
 
reklama
Ja akurat nie reagowałam na leki poronne, a nie chciałam zabiegu bez nich. Chciałam, żeby moja szyjka macicy otworzyła się powoli sama, a nie mechanicznie. Więc w szpitalu byłam od poniedziałku do środy.
Ale inne kobiety jak dostały rano tabletki to nawet tego samego dnia wychodziły :)
Tak, zaszłam potem w ciążę, niestety też poroniłam, ale to nie jest tak, że jak ja poroniłam to ty też poronisz kolejną :)
Poza tym jeszcze nie wiadomo, czy będziesz miała pusty pęcherz :) może też blizniacza i dlatego wysokie bhcg?
Wiesz jakiego rozmiaru masz ten pęcherz w macicy? Ile ma mm?
Właśnie z tą beta jest dziwne też
Bo robiłam pierwszy raz 19.08-1600
21.08-2600, 28.08-3500,29.08-4500

Nie dostałam żadnego zdjęcia, więc nie wiem jakie rozmiary
 
Do góry