reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nie wiem co mam myslec.

Dołączył(a)
9 Marzec 2023
Postów
13
Hej. Jestem tu nowa. Pierwszy raz pisze na forum. Napisze tylko ze staramy sie z mezem o 3 dziecko juz 2 cykl. Owulacja wedlug kalendarzyka wypadala na 22 luty.
Dwoje dzieci mamy z pierwszych cykli.. ciąże bez wiekszych starañ😉
Wczoraj 8.03 powinnam dostac okres ale go nie dostalam. Zrobilam test ciazowy rano wyszedl bladziutki ledwo widoczny. Dodam w zalaczniku (nr1) dzis zrobilam kolejny (nr2) rowniez blada kreska. Dodam ze obie kreski I dzis I wczoraj wyszly dopiero po dobrych 3-4minutach nie od razu. Ooba testy z wczesniejszym mozliwym wykryciem ciazy.
Natomiast zwykle testy nie pokazuja nic..
Niestety nie mieszkam w Polsce a tu nie mam mozliwosci zrobienia bety :-( :(
Czy to mozliwe ze jest bardzo wczesnie jeszcze I dlatego zwykle testy nie pokazuja ciąży a te czulsze daja takie blade kreski?? Bede wdzięczna za każdą odpowiedź.
 

Załączniki

  • 20230309_132921.jpg
    20230309_132921.jpg
    1,9 MB · Wyświetleń: 625
  • 20230309_132916.jpg
    20230309_132916.jpg
    1,9 MB · Wyświetleń: 233
reklama
Hej. Jestem tu nowa. Pierwszy raz pisze na forum. Napisze tylko ze staramy sie z mezem o 3 dziecko juz 2 cykl. Owulacja wedlug kalendarzyka wypadala na 22 luty.
Dwoje dzieci mamy z pierwszych cykli.. ciąże bez wiekszych starañ😉
Wczoraj 8.03 powinnam dostac okres ale go nie dostalam. Zrobilam test ciazowy rano wyszedl bladziutki ledwo widoczny. Dodam w zalaczniku (nr1) dzis zrobilam kolejny (nr2) rowniez blada kreska. Dodam ze obie kreski I dzis I wczoraj wyszly dopiero po dobrych 3-4minutach nie od razu. Ooba testy z wczesniejszym mozliwym wykryciem ciazy.
Natomiast zwykle testy nie pokazuja nic..
Niestety nie mieszkam w Polsce a tu nie mam mozliwosci zrobienia bety :-( :(
Czy to mozliwe ze jest bardzo wczesnie jeszcze I dlatego zwykle testy nie pokazuja ciąży a te czulsze daja takie blade kreski?? Bede wdzięczna za każdą odpowiedź.
Kalendarzyk to tylko statystyka;) jesli nie masz monitoringu albo chociażby nie robisz testow owu czy pomiarów temperatury to nie wiadomo kiedy bylo. Mogla sie zdarzyć później.
Jak dla mnie te testy mowia o wczesnej ciazy :) i możesz się zacząć cieszyć.
Testy maja rozna czułość wykrywania bety. Te jak mówisz wczesne maja czułość 10ml najczęściej- szybciej pokaza 2 kreskę. Za parę dni wszystkie pokażą ci 2 grube krechy.
 
Są 2 wyjścia :
Albo to fałszywie pozytywne kreski, albo te testy są rzeczywisciw pozytywne i mają większą czułość.

Jeśli nie masz jak iść na bete, to pozostaje tylko cierpliwie 😅 czekać, czy kreski będą ciemnieć i czy pojawia się na innych testach.
 
Są 2 wyjścia :
Albo to fałszywie pozytywne kreski, albo te testy są rzeczywisciw pozytywne i mają większą czułość.

Jeśli nie masz jak iść na bete, to pozostaje tylko cierpliwie 😅 czekać, czy kreski będą ciemnieć i czy pojawia się na innych testach.
Fałszywe raczej nie ciemnieją, a tu widac różnice między 2 dniami.
Tylko cierpliwość i kolejne testy dadzą jasność;)
 
Kalendarzyk to tylko statystyka;) jesli nie masz monitoringu albo chociażby nie robisz testow owu czy pomiarów temperatury to nie wiadomo kiedy bylo. Mogla sie zdarzyć później.
Jak dla mnie te testy mowia o wczesnej ciazy :) i możesz się zacząć cieszyć.
Testy maja rozna czułość wykrywania bety. Te jak mówisz wczesne maja czułość 10ml najczęściej- szybciej pokaza 2 kreskę. Za parę dni wszystkie pokażą ci 2 grube krechy.
Dziekuje, za tak szybką odpowiedź.
Ja jestem tak zestresowana i tak często chodzę do toalety sprawdzać czy nic się tam nie pojawiło, że chyba zwariuje🫣 wiem, że to mało sensowne co robię ale to silniejsze...
Śmiałam się nawet dziś do męża że dziecko po 9 latach to chyba jakieś szaleństwo bo ja już świruje a z 2 poprzednich zero stresu😀 Chyba wiek robi swoje. Człowiek dojrzał i ma inne myślenie. Mam nadzieję, że jest jak piszesz i za kilka dni kreski będą grube jak ta pierwsza!! Za okolo ile dni jesli wszystko będzie dobrze powinny już wyjść grubsze kreski??
 
Hej. Jestem tu nowa. Pierwszy raz pisze na forum. Napisze tylko ze staramy sie z mezem o 3 dziecko juz 2 cykl. Owulacja wedlug kalendarzyka wypadala na 22 luty.
Dwoje dzieci mamy z pierwszych cykli.. ciąże bez wiekszych starañ😉
Wczoraj 8.03 powinnam dostac okres ale go nie dostalam. Zrobilam test ciazowy rano wyszedl bladziutki ledwo widoczny. Dodam w zalaczniku (nr1) dzis zrobilam kolejny (nr2) rowniez blada kreska. Dodam ze obie kreski I dzis I wczoraj wyszly dopiero po dobrych 3-4minutach nie od razu. Ooba testy z wczesniejszym mozliwym wykryciem ciazy.
Natomiast zwykle testy nie pokazuja nic..
Niestety nie mieszkam w Polsce a tu nie mam mozliwosci zrobienia bety :-( :(
Czy to mozliwe ze jest bardzo wczesnie jeszcze I dlatego zwykle testy nie pokazuja ciąży a te czulsze daja takie blade kreski?? Bede wdzięczna za każdą odpowiedź.
Kalendarzem się nie sugeruj :)
Kreski widać jak najbardziej.
Może być za wcześnie :)
 
Dziekuje, za tak szybką odpowiedź.
Ja jestem tak zestresowana i tak często chodzę do toalety sprawdzać czy nic się tam nie pojawiło, że chyba zwariuje🫣 wiem, że to mało sensowne co robię ale to silniejsze...
Śmiałam się nawet dziś do męża że dziecko po 9 latach to chyba jakieś szaleństwo bo ja już świruje a z 2 poprzednich zero stresu😀 Chyba wiek robi swoje. Człowiek dojrzał i ma inne myślenie. Mam nadzieję, że jest jak piszesz i za kilka dni kreski będą grube jak ta pierwsza!! Za okolo ile dni jesli wszystko będzie dobrze powinny już wyjść grubsze kreski??
Ciezko stwierdzić;)
Ja bym pewnie co rano sprawdzała no ale ja to ja 😜🤣
Beta rośnie z każdym dniem.
 
Kalendarzem się nie sugeruj :)
Kreski widać jak najbardziej.
Może być za wcześnie :)
Dziekuje.
Cykle mam regularne 27 dni od kilku lat. Wiem, ze owulacja mogla wypaść troszke pozniej.. mam nadzieje jednak ze sa to pozytywne testy. Zestresowaly mnie jedynie te z inna czuloscia ze nie pokazaly nic.
Zrobie kolejne za jakieś 2-3 dni.
Jeśli oczywiście nadal miesiączka się nie pojawi!
 
reklama
reklama
Dziekuje.
Cykle mam regularne 27 dni od kilku lat. Wiem, ze owulacja mogla wypaść troszke pozniej.. mam nadzieje jednak ze sa to pozytywne testy. Zestresowaly mnie jedynie te z inna czuloscia ze nie pokazaly nic.
Zrobie kolejne za jakieś 2-3 dni.
Jeśli oczywiście nadal miesiączka się nie pojawi!
Mógłby by być fałszywie pozytywne Mi wyszły takie również po negatywnej becie i myslalam że może się w lab pomylili. Ale testy były jakieś felerne.
Jeśli nie przyjdzie @ zrób kolejny wyjdzie pozytyw będziesz miała jasność ❤️
 
Do góry