reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nie wiem co mam myslec.

Dołączył(a)
9 Marzec 2023
Postów
13
Hej. Jestem tu nowa. Pierwszy raz pisze na forum. Napisze tylko ze staramy sie z mezem o 3 dziecko juz 2 cykl. Owulacja wedlug kalendarzyka wypadala na 22 luty.
Dwoje dzieci mamy z pierwszych cykli.. ciąże bez wiekszych starañ😉
Wczoraj 8.03 powinnam dostac okres ale go nie dostalam. Zrobilam test ciazowy rano wyszedl bladziutki ledwo widoczny. Dodam w zalaczniku (nr1) dzis zrobilam kolejny (nr2) rowniez blada kreska. Dodam ze obie kreski I dzis I wczoraj wyszly dopiero po dobrych 3-4minutach nie od razu. Ooba testy z wczesniejszym mozliwym wykryciem ciazy.
Natomiast zwykle testy nie pokazuja nic..
Niestety nie mieszkam w Polsce a tu nie mam mozliwosci zrobienia bety :-( :(
Czy to mozliwe ze jest bardzo wczesnie jeszcze I dlatego zwykle testy nie pokazuja ciąży a te czulsze daja takie blade kreski?? Bede wdzięczna za każdą odpowiedź.
 

Załączniki

  • 20230309_132921.jpg
    20230309_132921.jpg
    1,9 MB · Wyświetleń: 625
  • 20230309_132916.jpg
    20230309_132916.jpg
    1,9 MB · Wyświetleń: 233
reklama
ja tez miałam pozytywny test przy biochemicznej. Potwierdziłam to dwukrotną betą. Jak się okres zaczął rozkręcać to wiedziałam,ze już pozamiatane. Ale nie każde krwawienie oznacza koniec jak się później u mnie okazało po tym wylapanym biochemie zaraz ciąża i pod koniec 3 miesiąca ogromny chlust krwi. Dziecko ma się dobrze, obecnie pol roku 😊
U mnie to wlansie nie jest jak typowy okres 1go dnia bo jak mam okres to jest mocniej i mocniej i 2dnia mam już zazwyczaj na maksa czerwony i skrzepy. A tu było w sumie dwa razy tak więcej tego na papierze i raz kolor brunatny a raz różowy.. nie będę gdybać. Zadzwonię w poniedzialek do przychodni i zgłoszę im pozytywne testy i ostatni okres, powiem o plamieniu zobaczymy co zdecydują.. no chyba że okres się rozkręci to będzie już wiadomo.
 
reklama
Dziś rani zrobilam test zwykłym testem z clearblue. Wynik pozytywny. Jednak od wczoraj wieczorem mam dziwne plamienie. Wiem że może występować krwawienie implantacyjne, ale mam dzis wrazenie, że już jest tego co raz więcej. Kolor raz różowy, raz brunatny... mój mąż mowi zeby się nie martwić, ale ja myślę że nie będzie z tego nic dobrego 😞
Krwawienie implantacyjne jest PRZED wytworzeniem się bety, także to raczej nie to.

A masz możlwiosc zrobić chociaż progesteron?
 
Niestety nie mam mozliwosci zrobienia tu bety gdzie mieszkam... ciąża zostaję potwierdzona dopiero na usg w 12tyg. Chcieliśmy isc za 4 tyg sami zrobic prywatnie. No nic zobaczymy co z tego będzie.
Mam nadzieję, że okres się nie rozkręci i okaze sie ze to krwawienie implantacyjne.
Też mam taką nadzieję :)
 
U nas niestety chyba już nie będzie nic z tego..😭
Wczoraj dzwoniliśmy do szpitala i podejrzewają wczesne poronienie. (Ciąża biochemiczna) Test jeszcze wczoraj wyszedł pozytywny. Kazali kolejny zrobic za ponad tydzień. Niestety tu gdzie mieszkamy nie robią USG w taki czesnym stadium i jeśli doszło do tego że jest normalny okres bez innych oznak to nic nie będą sprawdzać i robic.
Mam sie zgłosić do szpitala w razie jakby zaczęło się coś dziać.
TAK MIAŁO BYC, ALE NIE PODDAJEMY SIE! W NADCHODZACYM CYKLU SPRÓBUJEMY JESZCZE RAZ 😀
 
U nas niestety chyba już nie będzie nic z tego..😭
Wczoraj dzwoniliśmy do szpitala i podejrzewają wczesne poronienie. (Ciąża biochemiczna) Test jeszcze wczoraj wyszedł pozytywny. Kazali kolejny zrobic za ponad tydzień. Niestety tu gdzie mieszkamy nie robią USG w taki czesnym stadium i jeśli doszło do tego że jest normalny okres bez innych oznak to nic nie będą sprawdzać i robic.
Mam sie zgłosić do szpitala w razie jakby zaczęło się coś dziać.
TAK MIAŁO BYC, ALE NIE PODDAJEMY SIE! W NADCHODZACYM CYKLU SPRÓBUJEMY JESZCZE RAZ 😀
Przykro mi. Tak jak piszesz nie poddawaj się!
 
Hej, hej. To znowu ja. Jak pisałam wcześniej po ostatniej biochemicznej nie poddaliśmy się. Za 2 dni okres.. wczoraj test pozytywny dzis rani BEta. Pani z laboratorium mowi ze mogłoby być wyższe...
Martwić się?? Ide w piatek na kolejne BEta
 

Załączniki

  • Screenshot_20230502_130547_Chrome.jpg
    Screenshot_20230502_130547_Chrome.jpg
    70,4 KB · Wyświetleń: 86
Hej, hej. To znowu ja. Jak pisałam wcześniej po ostatniej biochemicznej nie poddaliśmy się. Za 2 dni okres.. wczoraj test pozytywny dzis rani BEta. Pani z laboratorium mowi ze mogłoby być wyższe...
Martwić się?? Ide w piatek na kolejne BEta
Ważny jest przyrost, nie sama wartość na początku.
A czemu w piątek? Nie możesz w czwartek?
 
reklama
Do góry