reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nie wiem co mam myslec.

Dołączył(a)
9 Marzec 2023
Postów
13
Hej. Jestem tu nowa. Pierwszy raz pisze na forum. Napisze tylko ze staramy sie z mezem o 3 dziecko juz 2 cykl. Owulacja wedlug kalendarzyka wypadala na 22 luty.
Dwoje dzieci mamy z pierwszych cykli.. ciąże bez wiekszych starañ😉
Wczoraj 8.03 powinnam dostac okres ale go nie dostalam. Zrobilam test ciazowy rano wyszedl bladziutki ledwo widoczny. Dodam w zalaczniku (nr1) dzis zrobilam kolejny (nr2) rowniez blada kreska. Dodam ze obie kreski I dzis I wczoraj wyszly dopiero po dobrych 3-4minutach nie od razu. Ooba testy z wczesniejszym mozliwym wykryciem ciazy.
Natomiast zwykle testy nie pokazuja nic..
Niestety nie mieszkam w Polsce a tu nie mam mozliwosci zrobienia bety :-( :(
Czy to mozliwe ze jest bardzo wczesnie jeszcze I dlatego zwykle testy nie pokazuja ciąży a te czulsze daja takie blade kreski?? Bede wdzięczna za każdą odpowiedź.
 

Załączniki

  • 20230309_132921.jpg
    20230309_132921.jpg
    1,9 MB · Wyświetleń: 625
  • 20230309_132916.jpg
    20230309_132916.jpg
    1,9 MB · Wyświetleń: 233
reklama
reklama
Do góry