reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nie wiem co mam myslec.

Dołączył(a)
9 Marzec 2023
Postów
13
Hej. Jestem tu nowa. Pierwszy raz pisze na forum. Napisze tylko ze staramy sie z mezem o 3 dziecko juz 2 cykl. Owulacja wedlug kalendarzyka wypadala na 22 luty.
Dwoje dzieci mamy z pierwszych cykli.. ciąże bez wiekszych starañ😉
Wczoraj 8.03 powinnam dostac okres ale go nie dostalam. Zrobilam test ciazowy rano wyszedl bladziutki ledwo widoczny. Dodam w zalaczniku (nr1) dzis zrobilam kolejny (nr2) rowniez blada kreska. Dodam ze obie kreski I dzis I wczoraj wyszly dopiero po dobrych 3-4minutach nie od razu. Ooba testy z wczesniejszym mozliwym wykryciem ciazy.
Natomiast zwykle testy nie pokazuja nic..
Niestety nie mieszkam w Polsce a tu nie mam mozliwosci zrobienia bety :-( :(
Czy to mozliwe ze jest bardzo wczesnie jeszcze I dlatego zwykle testy nie pokazuja ciąży a te czulsze daja takie blade kreski?? Bede wdzięczna za każdą odpowiedź.
 

Załączniki

  • 20230309_132921.jpg
    20230309_132921.jpg
    1,9 MB · Wyświetleń: 626
  • 20230309_132916.jpg
    20230309_132916.jpg
    1,9 MB · Wyświetleń: 234
reklama
Mógłby by być fałszywie pozytywne Mi wyszły takie również po negatywnej becie i myslalam że może się w lab pomylili. Ale testy były jakieś felerne.
Jeśli nie przyjdzie @ zrób kolejny wyjdzie pozytyw będziesz miała jasność ❤️
Gdybym miała tu możliwość pójścia na Bete pewnie już bym była po i jutro szła bym na kolejną 🫣🤣
No nic bede czekac.🤷‍♀️
Oznak okresu brak, chociaż ja nigdy nie mam żadnych.
Dziś czuje jedynie że moje piersi zrobily się cięższe 🤔 w 2 ciążach w 1 trymestrze żadnych oznak bycia w ciąży po za brakiem okresu...🫣
 
reklama
Gdybym miała tu możliwość pójścia na Bete pewnie już bym była po i jutro szła bym na kolejną 🫣🤣
No nic bede czekac.🤷‍♀️
Oznak okresu brak, chociaż ja nigdy nie mam żadnych.
Dziś czuje jedynie że moje piersi zrobily się cięższe 🤔 w 2 ciążach w 1 trymestrze żadnych oznak bycia w ciąży po za brakiem okresu...🫣
Ja przy poronionej to tylko bardzo piersi mnie bolały 😅 no i brak okresu 😅 życzę dwóch kresek :D
 
Hej jestem tutaj nowa wczoraj zrobilam test ciążowy i jest jasna kreska dziś rano powtórzyłam i tak samo jest jasna kreska a miesiączkę mam dostać za tydz niewiem co mam myśleć a z narzeczonym staramy się o bobaska z góry dziękuję za odpowiedź :)
 

Załączniki

  • IMG_20230311_064208.jpg
    IMG_20230311_064208.jpg
    1,9 MB · Wyświetleń: 95
Hej jestem tutaj nowa wczoraj zrobilam test ciążowy i jest jasna kreska dziś rano powtórzyłam i tak samo jest jasna kreska a miesiączkę mam dostać za tydz niewiem co mam myśleć a z narzeczonym staramy się o bobaska z góry dziękuję za odpowiedź :)
A wiesz może kiedy miałas owulacje? Bo tydzień do okresu oznacza, że jesteś +- 7 dpo, a to zdecydowanie za wcześnie, by jakikolwiek test wyłapał betę.

Ale jeśli Ci się owulacja przesunela, tomozliwe, że jednak ciąża :)
Najlepiej zrobić bete z krwi i to wszystko wyjaśni :)
 
A wiesz może kiedy miałas owulacje? Bo tydzień do okresu oznacza, że jesteś +- 7 dpo, a to zdecydowanie za wcześnie, by jakikolwiek test wyłapał betę.

Ale jeśli Ci się owulacja przesunela, tomozliwe, że jednak ciąża :)
Najlepiej zrobić bete z krwi i to wszystko wyjaśni :)
Ale pamiętam ze pare miesiecy też jak robiłam testy to tylko była jedna kreska czyli był negatywny, a tu mam pierwszy raz taki wynik teraz czekać do poniedziałku aby zrobić ta bete
 
Hej jestem tutaj nowa wczoraj zrobilam test ciążowy i jest jasna kreska dziś rano powtórzyłam i tak samo jest jasna kreska a miesiączkę mam dostać za tydz niewiem co mam myśleć a z narzeczonym staramy się o bobaska z góry dziękuję za odpowiedź :)
Do miesiączki jeszcze daleko , może owulacja szybciej wystąpiła. O ile to nie testy fałszywie pozytywne to może jest coś na rzeczy zrób bete w pon:)
 
Dziś rani zrobilam test zwykłym testem z clearblue. Wynik pozytywny. Jednak od wczoraj wieczorem mam dziwne plamienie. Wiem że może występować krwawienie implantacyjne, ale mam dzis wrazenie, że już jest tego co raz więcej. Kolor raz różowy, raz brunatny... mój mąż mowi zeby się nie martwić, ale ja myślę że nie będzie z tego nic dobrego 😞
 

Załączniki

  • 20230311_194000.jpg
    20230311_194000.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 73
Dziś rani zrobilam test zwykłym testem z clearblue. Wynik pozytywny. Jednak od wczoraj wieczorem mam dziwne plamienie. Wiem że może występować krwawienie implantacyjne, ale mam dzis wrazenie, że już jest tego co raz więcej. Kolor raz różowy, raz brunatny... mój mąż mowi zeby się nie martwić, ale ja myślę że nie będzie z tego nic dobrego 😞
Widać cień na teście. Zrób koniecznie betę rano w pon o ile plamienie się nie rozkręci. Być może to ciąża biochemiczna :(
 
Dziś rani zrobilam test zwykłym testem z clearblue. Wynik pozytywny. Jednak od wczoraj wieczorem mam dziwne plamienie. Wiem że może występować krwawienie implantacyjne, ale mam dzis wrazenie, że już jest tego co raz więcej. Kolor raz różowy, raz brunatny... mój mąż mowi zeby się nie martwić, ale ja myślę że nie będzie z tego nic dobrego 😞
ja tez miałam pozytywny test przy biochemicznej. Potwierdziłam to dwukrotną betą. Jak się okres zaczął rozkręcać to wiedziałam,ze już pozamiatane. Ale nie każde krwawienie oznacza koniec jak się później u mnie okazało po tym wylapanym biochemie zaraz ciąża i pod koniec 3 miesiąca ogromny chlust krwi. Dziecko ma się dobrze, obecnie pol roku 😊
 
reklama
Widać cień na teście. Zrób koniecznie betę rano w pon o ile plamienie się nie rozkręci. Być może to ciąża biochemiczna :(
Niestety nie mam mozliwosci zrobienia tu bety gdzie mieszkam... ciąża zostaję potwierdzona dopiero na usg w 12tyg. Chcieliśmy isc za 4 tyg sami zrobic prywatnie. No nic zobaczymy co z tego będzie.
Mam nadzieję, że okres się nie rozkręci i okaze sie ze to krwawienie implantacyjne.
 
Do góry