reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nie wiem co myslec o tym ?

Dominika 20102018

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
16 Grudzień 2019
Postów
34
Mam 24 lata. Mam Crohna czas remisj. Od zawsze miałam regularny okres nawet gdy miałam operację, sterydy brałam, miałam anemie ona zawsze była co do dnia . Od roku staram się z mężem o dzidziusia narazie cisza. Okres powinnam dostać w piątek- Tydzień temu, do tej pory cisza. Zrobiłam testy ciążowe negatywne, zrobiłam betę wynik 0.500 . A dzisiaj czuje się jak na owulacje, czuje uczucie wilgoci pochwy. O czym to może świadczyć??? wizyte mam w środę u ginekologa.
 
reklama
Mam 24 lata. Mam Crohna czas remisj. Od zawsze miałam regularny okres nawet gdy miałam operację, sterydy brałam, miałam anemie ona zawsze była co do dnia . Od roku staram się z mężem o dzidziusia narazie cisza. Okres powinnam dostać w piątek- Tydzień temu, do tej pory cisza. Zrobiłam testy ciążowe negatywne, zrobiłam betę wynik 0.500 . A dzisiaj czuje się jak na owulacje, czuje uczucie wilgoci pochwy. O czym to może świadczyć??? wizyte mam w środę u ginekologa.
Poczekaj do wizyty u gin bo my Ci tu nic nie wywrozymy tym bardziej że ciąża wykluczona na 100%
 
Do góry