reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nie wiem co myśleć

Radzi1609

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
6 Czerwiec 2018
Postów
44
14 sierpnia miałam @, skończyła się 18-19.
19 wyjezdzalam z chłopakiem nad morze,
19-20 było Przytulanko. 21 wracaliśmy.
Jakoś tydzień po powrocie zaczęłam z rana mieć takie dziwne bole jak na @. Brzuch bolał z rana, potem doszło do tego że gdy się obudziłam miałam uczucie jakbym miała zaraz wymiotować, musiałam z pół godziny leżeć by mi to przeszło lecz gdy już wstałam to przez jakiś czas te uczucie wracalo. Brzuch mam napięty i wzdety. Moje zdziwienie gdy chciałam ubrać spodnie A nie mogłam dopiac guzika był naprawdę wielki. Nie wiem co myśleć. Miała może któraś z Was Tak? Tak wiem , był sex może być i ciąża. Lecz czekam na miesiączke którą ma być dopiero 13 września.
 
reklama
Do góry