reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nie wiem co sie dzieje

roztropna35

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
12 Sierpień 2019
Postów
33
mam 35 lat. maz jest starszy o 21. mamy dwóch synów 7 lat i 12 lat. niedawnio zrobiłam test. wyszedł z bladą druga kreską. beta hcg ujemne. poszłam do lekarza, nie stwierdził ciąży. okres (niby okres) 7 dni wcześniej niz powinien byc i nietypowy, skąpy i jakis taki dziwny. lekarz nie podjął decyzji o rzadnym leczeniu. wiecie co, cghciałabym miec dziecko. boję się, że coś sie moze wydarzyc, bo mąż sporo starszy ode mnie, ale jak wyszedł test pozytywny to jednak się ucieszyłam. ale bałam też. milion róznych emocji. sama nie wiem co sądzić o tym teście i objawach... lekarz nie stwierdził nic niepokojącego. z organizmem wszystko ok. miała któras tak i okazało się ze jednak była w ciąży?
 
reklama
Rozwiązanie
A ja chciałabym być mama a jednocześnie mam tyle wątpliwości... Bo wiesz, różnica wieku między rodzeństwem. Chyba za dużo się nasluchalam ostatnio o tym że przecież po co mi kolejne dziecko. Wkurza mnie to że wszyscy oceniają to przez pryzmat wieku mojego męża. Bo niby wstyd....
Nie przejmuj się głupim gadaniem ja w grudniu wychodzę za mąż mam 42 lata a narzeczony 32 jestem już po wstępnych badaniach i planujemy dzidziusia.
Chyba za dużo sie przejmujcie tym, co pomyślą inni. Po co... Ja mam 35l,chcemy drugie dziecko, pierwsze ma 8, nie mamy żadnej pomocy i radzimy sobie sami. To nasze życie i przeżywamy je tak, jak mamy na to ochotę. Tego i Wam życzę a najbardziej II kresek i szczęśliwej ciąży i zdrowego dzidziusia,tego też sobie życzę :)
Zgadzam się, nie ma co się porównywać.
Ja mam 34 lat, mój mąż 41 i spodziewamy sie pierwszego dziecka :) Tak po prostu w zyciu nam się ułożyło. A teraz takie czasy, że w przychodni jak czekałam na usg to byłam jedną z młodszych;) A o siły sie nie martw, myślę że jak się bardzo chce, to znajdzie się i to:)
 
reklama
Zgadzam się, nie ma co się porównywać.
Ja mam 34 lat, mój mąż 41 i spodziewamy sie pierwszego dziecka :) Tak po prostu w zyciu nam się ułożyło. A teraz takie czasy, że w przychodni jak czekałam na usg to byłam jedną z młodszych;) A o siły sie nie martw, myślę że jak się bardzo chce, to znajdzie się i to:)
Hej, mamy siły i byłam już w ciąży... która pod koniec czerwca straciłam niestety... Ja mam młodszego męża :) wszystkiego dobrego dla Was!
 
Za robotę mówisz heh. Codziennie się bierzemy ale to jeszcze nie dni płodne. A rodzinka ci nie dogaduje że po co ci kolejne dziecko?
Oznajmilismy ze jestem w ciazy...tylko moj szwagier nam pogratulował...rodzice nic nie powiedzieli....mam to gdzies....to nasze zycie nic im do tego...jak kupowalam kota..tez kręcili nosem..no co zrobisz nic nie zrobisz:D
 
Chyba za dużo sie przejmujcie tym, co pomyślą inni. Po co... Ja mam 35l,chcemy drugie dziecko, pierwsze ma 8, nie mamy żadnej pomocy i radzimy sobie sami. To nasze życie i przeżywamy je tak, jak mamy na to ochotę. Tego i Wam życzę a najbardziej II kresek i szczęśliwej ciąży i zdrowego dzidziusia,tego też sobie życzę :)
Dziękuję. Bardzo
 
Zgadzam się, nie ma co się porównywać.
Ja mam 34 lat, mój mąż 41 i spodziewamy sie pierwszego dziecka :) Tak po prostu w zyciu nam się ułożyło. A teraz takie czasy, że w przychodni jak czekałam na usg to byłam jedną z młodszych;) A o siły sie nie martw, myślę że jak się bardzo chce, to znajdzie się i to:)
Jesteście bardzo przekonujące ale fajnie że tu napisałam.
 
Hej, mamy siły i byłam już w ciąży... która pod koniec czerwca straciłam niestety... Ja mam młodszego męża :) wszystkiego dobrego dla Was!
A pisalam tez do autorki tekstu, tylko zapomnialam ja tutaj oznaczyć;)
Dziękuję i Bardzo Bardzo wspolczuje straty :( też jestem po jednej...
A teraz 16tc i mam nadzieję że tym razem się uda ❤
 
reklama
Hej , tak piszecie o wieku... hmm ja mam 33 i staramy sie o 1 Dziecko. Moj troche mlodszy ode mnie. Tak sie czasem zycie układa, ze po 30 sie zaczyna :) I wiecie co? Jest cudownie. Swiadomie i dojrzale :) Tez po 1 stracie :( Ale wierze, ze tym razem sie uda i zakonczy szczesliwie :)
 
Do góry