reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nie wiem czy jestem w ciazy

ania123:

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
16 Wrzesień 2023
Postów
35
uprawialam sex z moim chlopakiem w dni plodne mielismy prezerwatywe oraz po stosunku zostala napelniona woda i nic nie przeciekalo a podczas stosunku nie zsunela sie
lecz przed samym stosunkiem chlopak bez przezerwatywy wlozyl mi mniejsza czesc glowki penisa 2 razy po czym odrazu przestal ( wszedl lekko tylko do srodka jakby nic prawie) czy mozliwe ze to ciaza
pomozcie bo bardzo sie nakrecilam
 
reklama
Każdy niezabezpieczony stosunek niesie za sobą ryzyko.
Wiesz, ogólnie ciężej zajść w ciążę przy regularnych staraniach, niż zaliczyć wpadkę w takiej sytuacji jaką opisujesz :)

Jeśli wiesz kiedy nastąpiła owulacja, to mozesz wykonać test tak 10 dni po. Jesli nie jesteś pewna, poczekaj do okresu.
Jednak myślę, że nie musisz się zamartwiać☺️
 
uprawialam sex z moim chlopakiem w dni plodne mielismy prezerwatywe oraz po stosunku zostala napelniona woda i nic nie przeciekalo a podczas stosunku nie zsunela sie
lecz przed samym stosunkiem chlopak bez przezerwatywy wlozyl mi mniejsza czesc glowki penisa 2 razy po czym odrazu przestal ( wszedl lekko tylko do srodka jakby nic prawie) czy mozliwe ze to ciaza
pomozcie bo bardzo sie nakrecilam
Jeśli nie chcesz być w ciąży to weź tabletkę dzień po. Jest duża szansa tym bardziej że tak jak twierdzisz były to dni płodne. Plemniki nie są tylko w samej spermie
 
uprawialam sex z moim chlopakiem w dni plodne mielismy prezerwatywe oraz po stosunku zostala napelniona woda i nic nie przeciekalo a podczas stosunku nie zsunela sie
lecz przed samym stosunkiem chlopak bez przezerwatywy wlozyl mi mniejsza czesc glowki penisa 2 razy po czym odrazu przestal ( wszedl lekko tylko do srodka jakby nic prawie) czy mozliwe ze to ciaza
pomozcie bo bardzo sie nakrecilam
A kiedy była ta sytuacja? I czy jesteś pewna tych dni płodnych? Myślę,że ryzyko jest tutaj naprawdę minimalne.
 
Zawsze bawi mnie napełnianie prezerwatywy wodą, żeby sprawdzic czy jest cała 😂 zwłaszcza w momencie, kiedy wczesniej następuje zabawa bez niej.

Nie, nie jesteś w ciąży.
 
Gdyby zachodzenie w ciążę było takie proste, to zamiast starań, stary wsunął by tylko główkę dwa razy. Nie ma opcji na ciążę.
mega sie boje bo teraz boli mnie brzuch raz u gory i na dole oraz przy dotyku pobolewaja mnie piersi
czy to jest mozliwe ze po tygodniu od stosunku cos takiego takie objawy
czy moze dzieje sie tak ze za 7 dni mam miesiaczke
 
reklama

Podobne tematy

Odpowiedzi
6
Wyświetleń
10 tys
Deleted member 176021
D
Do góry