reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nie wiem czy jestem w ciazy

reklama
Nie chcę szydzić z autorki postu, nie bawią mnie takie zabawy, więc się nie denerwowoj.
Ale takie posty świadczą o tym jak strasznie w naszym kraju leży edukacja seksualna i to mnie w takich postach.

Najgorzej jak młodzi ludzie nieznający praw biologii, swoich organizmów rozpoczynają współczucie.

Ale to też dla nas dziewczyny informacje że musimy ze swoimi dziećmi o seksie rozmawiać.

Żywe plemniki występują też w preejakulacie, ale nie oszukujemy się w ciążę się aż tak łatwo nie zachodzi.

Na wykonanie testu ciążowego musisz poczekać do dnia spodziewanej miesiączki bo bez monitoringu cyklu neo jesteś wstanie dokładnej określić momentu owulacji.

Aby nie paniwkać co miesiąc musisz się zdecydować na jaką metodę antykoncepcji, (bo kalendarzyk, ani stosunek przerywany to żadna metoda) albo nie dopuszczają do zbliżeń bez prezerwatywy, bo newry cię wykończą.
Pamiętaj też że żadna metoda antykoncepcji nie daje 100% pewność.
 
Przepraszam, bo autorka pewnie na poważnie się stresuje, ale mnie rozbawił ten post 🤣😅🤣.
Spokojnie, raczej mało prawdopodobne żebyś była w ciąży 😁
 

Podobne tematy

Odpowiedzi
6
Wyświetleń
10 tys
Deleted member 176021
D
Do góry