reklama

Nie wiem czy to kolka, czy mój syn jest chory

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

pretywomen

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Jeśli chodzi o ząbkowanie to nie dawałam nigdy nic przeciwbólowego tylko smarowałam dziąsełka żelem. l teraz lekarz przepisał nam na te zmory senne jakiś syrop. Zacznę mu podawać i zobaczymy czy będzie lepiej.

reklama

papajka

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Trzymam kciuki Pretywomen;-) A może ten syropek to Panadol?

Priscilla

Fan(ka)
Rozwiązania
0
Moja Viki tez od dwoch m-cy czesto budzi sie w nocy. Na poczatku zrywala sie placzac od razu na nogi, teraz jak slysze, ze sie budzi od razu wkladam jej smoka i uspokajam. Ostatnio zaczelam podawac picie w nocy i jest o niebo lepiej. Zamiast 10-15 pobudek mamy 2-3 :-)
Zmniejszylam tez ilosc spania w dzien i daje wieksze kolacje.
Poprobuj roznych sposobow. Moze Wiktorek jest glodny w nocy albo spragniony? A moze to rzeczywiscie wina zebow?

papajka

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Priscilla już gdzieś pisałam o tym, że nam też się Pola budziała:-:)-:)-:)-( ale już jest supcio:-)
u nas zadziałało: od 16.00 Pola nie śpi, oraz bardziej sycący posiłek nocny;-) trzymam kciuki:tak::tak::tak::tak::tak::tak:
zastanawialiśmy się czy jej nie dokarmiać w nocy-ale jakby się przyzwyczaiła-to zły nawyk

pretywomen

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Witam ponownie. Ostatnio pisałam, że dostał syropek, więc jest to melisal i ma działać uspokajająco. Od kiedy zaczełam go podować Wiktorek nie budzi się z krzykiem ale nadal nad ranem kręci się i popłakuje przez sen. Ale teraz jest przeziębiony i ma katar, który napewno jest denerujący dla tak małego dziecka.:-( Zobaczymy jak będzie ze spaniem jak już wyzdrowieje. Mam nadzieję, że wkońcu wyśpię się.

magdalena25

Majowe mamy'08 Przeszczęśliwa mamuśka
Rozwiązania
0
Pretywomen trzymam kciuki!

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.