reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nie wiem czy wariuje ,czy cos widac.

izaka99

Początkująca w BB
Dołączył(a)
21 Wrzesień 2022
Postów
22
Okres za 2 dni. Jeden test to test z moczu,drugi to domowy z krwi. Na tym z krwi widac bardziej druga kreske ,a na tym z moczu wydaje mi sie ,ze cos sie przebija. Na zywo widac lepiej kreski,niz na fotce. Nie wiem co myslec,staramy sie juz 3 lata. Jutro rano ide na bete. Co myslicie?
 

Załączniki

  • Screenshot_20220921-152618_Gallery.jpg
    Screenshot_20220921-152618_Gallery.jpg
    446,6 KB · Wyświetleń: 967
  • Screenshot_20220921-152556_Gallery.jpg
    Screenshot_20220921-152556_Gallery.jpg
    348,6 KB · Wyświetleń: 471
reklama
Pójde na bete,dla świętego spokoju. Jedyne co moge poradzić staraczkom to ,aby nie kupowały testu domowego z krwi. Nie wiem,czy tylko ja mialam taki problem,ale upuścić z palca tyle krwi ile nakazał producent to katorga. 15min sie męczyłam 🤣 Szkoda pieniędzy i nerwów.
 
Pójde na bete,dla świętego spokoju. Jedyne co moge poradzić staraczkom to ,aby nie kupowały testu domowego z krwi. Nie wiem,czy tylko ja mialam taki problem,ale upuścić z palca tyle krwi ile nakazał producent to katorga. 15min sie męczyłam 🤣 Szkoda pieniędzy i nerwów.
Te z krwi są słabe niestety. Też kiedyś robiłam bo myślałam, że są lepsze. Często wychodzą tak jak u Ciebie, takie jakby rozlane. Zrób jutro albo pojutrze jeszcze jeden z moczu.
 
reklama
Do góry