reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nie wiem czy wariuje ,czy cos widac.

reklama
Hej. To ponownie ja. Od ostatniej wizyty tutaj troche minelo. Wiem,ze macie rozne doswiadczenia,wiec postanowilam zapytac… Sluchajcie czy pink test zrobil Wam kiedys psikusa? Ja przewaznie uzywam ich i nigdy nie mialam takiej sytuacji jak dzis. Nie wiem czy wystarczajaco widoczna fotka bedzie,zapewniam Was ,ze na zywo widze to bez okularów. Nie wiem czy to jakis blad fabryczny ,ktory juz byl na tescie przed wykonaniem ,czy cos sie zadzialo… do okresu 7 dni ,owulacja byla -potwierdzona przez lekarza(na cytologii Pani powiedziala,ze widzi cialko zółte w lewym jajniku i to znak pewnej owulki) test nie jest zleżały,wynik zauwazylam max 4min od wykonania….
Testy są negatywne. Poczekaj te 7 dni i zrób ponownie. To jeszcze dużo czasu. A kiedy była owulacja?
 
Hej. To ponownie ja. Od ostatniej wizyty tutaj troche minelo. Wiem,ze macie rozne doswiadczenia,wiec postanowilam zapytac… Sluchajcie czy pink test zrobil Wam kiedys psikusa? Ja przewaznie uzywam ich i nigdy nie mialam takiej sytuacji jak dzis. Nie wiem czy wystarczajaco widoczna fotka bedzie,zapewniam Was ,ze na zywo widze to bez okularów. Nie wiem czy to jakis blad fabryczny ,ktory juz byl na tescie przed wykonaniem ,czy cos sie zadzialo… do okresu 7 dni ,owulacja byla -potwierdzona przez lekarza(na cytologii Pani powiedziala,ze widzi cialko zółte w lewym jajniku i to znak pewnej owulki) test nie jest zleżały,wynik zauwazylam max 4min od wykonania….
Ja widzę cień. Jak w ciąży nie byłam pink nigdy nie pokazał kreski ;) ale dużo osób mówi , że przekłamują. Powtórz może za 7 dni albo zrób betę hcg ❤️
 
Ja widzę cień. Jak w ciąży nie byłam pink nigdy nie pokazał kreski ;) ale dużo osób mówi , że przekłamują. Powtórz może za 7 dni albo zrób betę hcg ❤️
Poczekam tydzien z testem, przeanalizowalam laboratoria,wszystkie sa do 18 ,ale material biora miedzy 7-10 rano,ze wzgledu ,ze pracuje do 16 nie dam rady zrobic testu,zostaje mi tylko ponowny pink.
 
reklama
To musze pokombinowac, moze uda mi sie aby zalatwic w pracy,ze sie spoznie :)

Beta tu da ci największą wiarygodność. Ostatnio dziewczyny robiły te pinki, cienie były a beta nie wskazywała na ciążę. Ja akurat miałam cień i w ciąży byłam. Ale tak myślę, że lepiej bete wykonać bez wątpliwości.
 
Do góry