reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nie wiem jak zinterpretowac testy ciążowe

dziękuje wam wszystkim za wsparcie.
Ogółem mam już 2 synów ( 6 i 5 lat) , ale w pierwszej ciąży nawet 2 dni przed @ miałam 2 grube krechy ( przeczucie :) ), o drugiej ciąży dowiedziałam się gdy poczułam pierwsze kopnięcie ( po pierwszej ciąży rozregulowały mi sie cykle). - więc kreski też były mooocne - to był już 3ci miesiąc
po drugiej ciąży po pewnym czasie cykle wróciły do normy ( u mnie to 32-33 dni). I do tej pory były jak w zegarku, a tu teraz opóźnienie i to nie małe bo prawie 2 tygodnie. Jednak zakładam że o ile ( miejmy nadzieje) to ciąża to i owulacja w tym cyklu była mocno opóźniona. Inaczej przecież musiałabym mieć dużo wyższy hcg na ten moment ?
Odczekam i zrobie znowu test, dam znać jak wyszło :)
 
reklama
dziękuje wam wszystkim za wsparcie.
Ogółem mam już 2 synów ( 6 i 5 lat) , ale w pierwszej ciąży nawet 2 dni przed @ miałam 2 grube krechy ( przeczucie :) ), o drugiej ciąży dowiedziałam się gdy poczułam pierwsze kopnięcie ( po pierwszej ciąży rozregulowały mi sie cykle). - więc kreski też były mooocne - to był już 3ci miesiąc
po drugiej ciąży po pewnym czasie cykle wróciły do normy ( u mnie to 32-33 dni). I do tej pory były jak w zegarku, a tu teraz opóźnienie i to nie małe bo prawie 2 tygodnie. Jednak zakładam że o ile ( miejmy nadzieje) to ciąża to i owulacja w tym cyklu była mocno opóźniona. Inaczej przecież musiałabym mieć dużo wyższy hcg na ten moment ?
Odczekam i zrobie znowu test, dam znać jak wyszło :)
Jest jeszcze jedna opcja ciazy biochemicznej,przy ktorej beta byla wyzsza,ale juz spada.Dlatego te krechy bylyby takie slabe.

Tego ci. oczywiscie nie zycze.Trzynam kciuki za pieknă kreche😊😊😊
 
Na ulotce było napisane żeby wynik odczytać do 10 minut, czyli jakby w tych granicach :confused:
Co to za test? Pierwszy raz widzę test który odczytuje się po 10 minutach. W Clear Blue po 10 ma być kreska kontrolna, a jeśli jej nie ma to znaczy że test jest wadliwy. A wynik odczytuje się po 3, ale zakładam że są różne testy.
 
Troszke pozno ten wynik, ale sugerujac sie samym obrezem na moj gust pozytywne. Odczekaj pare dni i zrob sobie jeszcze raz :) Tylko sugeruj sie wczesniejszym wynikiem.
 
Kupilam wczoraj test o wiekszej czulosci i innej firmy. Tym razem nie zrobiłam testu 'na oko'. Przeczytałam dokładnie ulotkę, ustawiłam stoper ( żeby I zanurzenie w probce moczu I czas 3 minut był tak jak tego wymagają). Bałam się spojrzeć na test. Ale są! 2 kreski na teście, druga bledsza ale wyraźną i od razu po tych 3 minutach widoczna!
Czuje się jakbym miała eksplodować z radości.
Test który dzisiaj użyłam ma czułość 10U , poprzednie 25, co też by wyjaśnialo te dziwne rezultaty. Albo też I mój błąd w sztuce robienia testów.
 
reklama
Kupilam wczoraj test o wiekszej czulosci i innej firmy. Tym razem nie zrobiłam testu 'na oko'. Przeczytałam dokładnie ulotkę, ustawiłam stoper ( żeby I zanurzenie w probce moczu I czas 3 minut był tak jak tego wymagają). Bałam się spojrzeć na test. Ale są! 2 kreski na teście, druga bledsza ale wyraźną i od razu po tych 3 minutach widoczna!
Czuje się jakbym miała eksplodować z radości.
Test który dzisiaj użyłam ma czułość 10U , poprzednie 25, co też by wyjaśnialo te dziwne rezultaty. Albo też I mój błąd w sztuce robienia testów.
No i super🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳
 
Do góry