reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nie wiem już co myśleć - test owulacyjny

Dołączył(a)
23 Sierpień 2020
Postów
10
Witam,
25 sierpnia miałam 5 dniowa miesiączkę, spóźniła się wtedy 11 dni. Od razu po zakończeniu uprawiałam seks bez zabezpieczenia. Od 9 dnia cyklu robię testy owulacyjne co 2 dni. 1 test wyszedł z drugą trochę widoczna kreska (jak na zdjęciu) , potem wychodziły tylko z jedną. Test owulacyjny z wczoraj wyszedł znowu z drugą trochę widoczna kreska, jak za tego 1 testu. Dziś na papierze zauważyłam że krwawie z dość spora iloscia śluzu (rano myślałam że ten śluz oznacza owulacje a tu nagle krew). Dodam że od 3 lub 4 dni pobolewa mnie podbrzusze. Czy to może być okres? Czy może owulacja mogła w takim przypadku przyjść wcześniej i to dzidziuś? Testu ciążowego jeszcze nie robiłam
Screenshot_20200915_215233_com.snapchat.android.jpeg
 
reklama
Witam,
25 sierpnia miałam 5 dniowa miesiączkę, spóźniła się wtedy 11 dni. Od razu po zakończeniu uprawiałam seks bez zabezpieczenia. Od 9 dnia cyklu robię testy owulacyjne co 2 dni. 1 test wyszedł z drugą trochę widoczna kreska (jak na zdjęciu) , potem wychodziły tylko z jedną. Test owulacyjny z wczoraj wyszedł znowu z drugą trochę widoczna kreska, jak za tego 1 testu. Dziś na papierze zauważyłam że krwawie z dość spora iloscia śluzu (rano myślałam że ten śluz oznacza owulacje a tu nagle krew). Dodam że od 3 lub 4 dni pobolewa mnie podbrzusze. Czy to może być okres? Czy może owulacja mogła w takim przypadku przyjść wcześniej i to dzidziuś? Testu ciążowego jeszcze nie robiłam Zobacz załącznik 1176756
test owulacyjny powinno się robić codziennie o tej samej porze a wynik tego testu oznacza że nie było owulacji.
 
Testy owulacyjne. Robi się codziennie. Ten ze zdjęcia to negatyw. Jak długie masz cykle i kiedy powinna być @ ?
 
Testy owulacyjne. Robi się codziennie. Ten ze zdjęcia to negatyw. Jak długie masz cykle i kiedy powinna być @ ?
Wiem :)
To że negatywny też wiem, cykle mam róznie, czasem 28 dni, ostatnio trwał aż 40,srednią z ostatniego roku wyliczyłam 34 dni, @ powinnam mieć za 2 tygodnie. Post napisałam z tego że dziś pojawiło się krwawienie, ból podbrzusza i zastanawiam się czy przez opozniona ostatnia @nie mogłam mieć owulacji od razu po @
 
Wiem :)
To że negatywny też wiem, cykle mam róznie, czasem 28 dni, ostatnio trwał aż 40,srednią z ostatniego roku wyliczyłam 34 dni, @ powinnam mieć za 2 tygodnie. Post napisałam z tego że dziś pojawiło się krwawienie, ból podbrzusza i zastanawiam się czy przez opozniona ostatnia @nie mogłam mieć owulacji od razu po @
przy nieregularnych cyklach to naprawdę ciężko stwierdzić, musiałabyś chyba codziennie testy robić od @ do @ nawet jakby to miało trwać 40 dni. Ewentualnie udać się do ginekologa który pomoże uregulować cykle i wtedy się starać, bo tak to jest bladzenie we mgle
 
Przy tak nieregularnych cyklach ciężko cokolwiek zawyrokować, najlepsza będzie wizyta u lekarza i unormowanie cyklu, a dopiero później zabawa w testy owulacyjne.
 
Do góry