reklama
 1. Odliczaj z nami do Dnia Dziecka. Klikasz w okienka kalendarza?/ Wygraj magiczne klocki! Kliknij!/
  Zamknij powiadomienie

Nie wiem kto jest ojcem dziecka?

Temat na forum 'Ciąża, poród, połóg' rozpoczęty przez disclosure, 5 Marzec 2014.

 1. disclosure

  disclosure

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Cześć, to mój pierwszy post, ale nigdzie nie znalazłam odpowiedzi na takie pytanie. Nawet nie wiem jak je sprecyzować w google żeby dostać właściwą odpowiedź. Jestem w ciąży... i tutaj jest pewien problem. W grudniu kochałam się ze swoim ex chłopakiem, w tym samym miesiącu dostałam jeszcze miesiączkę, więc wykluczyłam ciążę. Rozstaliśmy się, poznałam kogoś innego, w połowie stycznia wylądowałam w łóżku z panem X. Okresu jak nie było tak nie ma. Ginekolodzy zazwyczaj liczą ciążę od ostatniej miesiączki, więc moje pytanie brzmi: czy to ex jest ojcem?
   
 2. vivienne3

  vivienne3 Fanka BB :)

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Jeśli miesiączkę dostałaś po stosunku z ex to na 100 % jesteś w ciąży z panem x.
   
 3. reklama
 4. Catsun

  Catsun Fanka BB :)

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Hmm.. Niby wychodzi że to Pan x a nie były.. Ale najlepiej jak Gin uzgodni wiek ciąży.. Czasami kobiety przechodzą menstruację będąc już w ciąży.. Ale to jak to z nikim się nie zabezpieczasz....
   
 5. .jagódka

  .jagódka Moderatorka

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Wcale nie na 100%, bo to nie musiała być miesiączka tylko krwawienie w ciąży - zdarza się. Najpierw idź do lekarza i sprawdź ile to tygodni, różnica miesiąca to dużo, więc będziesz wiedziała kto jest ojcem.
   
 6. disclosure

  disclosure

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Wyglądało jak normalna miesiączka. Krwawienie przez 7 bitych dni... :p
   
 7. .jagódka

  .jagódka Moderatorka

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  To nie ma znaczenia. Sprawdź u lekarza, tylko to Ci teraz da jakąś informację.
   
 8. disclosure

  disclosure

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Dzięki za odpowiedzi.
   
 9. oliwia2

  oliwia2 Fanka BB :)

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  ja stawiam na pana x. :)
   
 10. reklama
 11. tigi

  tigi Fanka BB :)

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  tak jak pisały dziewczyny - idź do ginekologa. w ciąży bywa tak, że są plamienia, krwawienia, bywają dziewczyny, co dopiero np w drugim czy trzecim miesiącu orientują się, że są w ciąży, bo normalnie mają miesiączkę. zdarza się rzadko, ale jednak. lepiej dmuchać na zimne i się zbadać. miesiąc to dużo, na pewno lekarz będzie w stanie określić co i jak.
   
 12. ginger0805

  ginger0805 Początkująca w BB

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Tak jak piszę moje poprzedniczki. Raczej więcej przemawia za panem X, ale.. właśnie zawsze jest to ALE. W medycynie różne rzeczy się zdarzają, a "okres" nawet w trakcie ciąży zdarzył się niejednej kobiecie.

  Na wszelki wypadek idź do lekarza. Musisz jednak wiedzieć, że jeśli odległości po między poszczególnymi odbywanymi stosunkami są nie wielkie, to lekarz może nie dać jednoznacznej odpowiedzi. Lekarz określa wiek ciąży po wielkości pęcherzyka, ewentualnego zarodka oraz daty ostatniego okresu. Te dane jednak mogą się ze sobą zazębiać, i czasami dopiero po pewnym czasie określi się dokładną datę zapłodnienia. Przy pierwszej ciąży, początkowo miałam mieć termin na 3.09 a potem przesunął się na 21.08 Po prostu rozwój dzidziusia świadczył iż ciąża jest nieco młodsza. Pewność ta jednak pojawiła się dopiero w okolicach 4 miesiąca
   

Poleć forum