reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nie wiem od czego zaczac prosze o szybką pomoc

Domanska86

Kasia - Domisiowa Mama
Dołączył(a)
27 Luty 2007
Postów
288
Miasto
okolice diabła Boruty ;)
moje małzenstwo sie rozpada od jakiegos roku.. Mój maz ma kochanką..
na poczatku myslalam ze jakos sie jeszcze ulozy..
Moj maz oprócz tego narobił ogromnych dlugów.
był u mnie komornik z banku by sie zemną dogadac co do splaty jego kredytu. nie bylam na podpisaniu umowy.. nie wiedzialam wogole o tym ,... czyli teraz wplace 50% wartosci kredytu a reszte moge splacac w ratach... tyle ze ja nie mam jak tego spacac. a jesli nie bedzie zaplacone te 50% no to sie zacznie egzekucja... Chce zalozyc rozdzielnosc majątkowa , separacje( gdyz jestem osobą wierzącą i niechce rozwodu,) i alimenty.
Czy moge sama napisac pozew. od recznie. gdzie mam zlozyc....
prosze oszybką odpowiec
 
reklama
był u mnie komornik z banku
Jak to komornik z banku? Komornik jest organem działającym przy sądzie, a nie przy banku.

nie bylam na podpisaniu umowy.. nie wiedzialam wogole o tym ,...
Co to za kredyt? W jakiej wysokosci był zaciągnięcty? Co jest zabezpieczeniem?

Chce zalozyc rozdzielnosc majątkowa , separacje( gdyz jestem osobą wierzącą i niechce rozwodu,) i alimenty.Czy moge sama napisac pozew. od recznie. gdzie mam zlozyc....
oczywiście pozew można napisać samodzielnie. Co do własciwego sądu - czy mieszka Pani z mężem?
 
Ten Pan sie przedstawil jako komornik z banku...
kredyt był wziety w banku A..G na wyskosc 2000zl... nic nie bylo zabezpieczeniem.
umowe podpisal tylko moj maz
Jestem zameldowana u meza.. przebywam teraz u rodziców.
mam pytanie jeszcze jedno ile trzeba czekac na rozprawe.
i co zrobic by zwolnili mnie z oplat
 
Do góry