reklama

Nie wierze, czy to na pewno to?!

Temat na forum 'Ciąża, poród, połóg' rozpoczęty przez katosu, 18 Marzec 2010.

1. katosu

katosu

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witajcie doświadczone! Mieszkam w UK i tutaj do 10 tygodnia nikt mi nie potwierdzi ciąży, nie ma badania krwi ani nic :( takze nie dowierzamy z mężem, że sie udało, i szukam potwierdzenia u osób trzecich ;) Staramy sie od 4 miesięcy, cykle mam dlugie i nieregularne, zatem nastawilam sie, że moze byc trudno, zrobilam test w niedziele ( w Anglii to Dzień Matki ^^) i wyszedł pozytywny, ostatnią @ miała 4 lutego więc wychodziłoby, że jest w 6 tyg., powiedzcie czy wiarygodny jest ten test, bo ja kurcze patrze ale nie wierze ;) Uzylam testu Clearblue. Będę wdzięczna za wszelkie odpowiedzi :)

IMG_7338..JPG

2. WIOLKA1509

WIOLKA1509 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    katosu wedlug mnie na sto procen wiarygodny... u mnie tez na druga kreseczka byla slabsza i slabo widoczna i jak widac mam juz pol roczna corcie:-). ja juz ci gratuluje ale jezeli nie jestes do konca przekonana to zro jeszcze jeden test ty razem z innej firmy. a co do badan krwi to w uk tak jak i w ie ciaze potwierdzaja za pomoca testu ciazowego. przynajmniej u mnie tak bylo.

3. reklama
  4. Aneciak

Aneciak mama Zuzi 01.03.2010

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Jak dla mnie... test POZYTYWNY :) zawsze możesz powtórzyć testem innej firmy tak jak Wiola napisała.
    GRATULACJE DLA CIEBIE MAMUSIU! No i dla Taty też ofkozzzzzzzz :)
    Życzę wielu pięknych chwil :) i buszowania po BabyBoom ;)

5. katosu

katosu

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Dziekuję Wam pięknie, kurcze, no dalej nie wierze....Na Wielkanoc jedziemy do Polski, wiec na pewno pójde do ginekologa na potwierdzenie. Ja tutaj w UK zadzwonilam dziś do przychodni, to mi Pani powiedziala, zebym zadzwonila, jak bede w 10 tygodniu O_O i weź tu być człowieku spokojny i mysleć, ze wszytsko jest OK :/ ale wierze, ze będzie dobrze, dziekuje jeszcze raz :)

6. bibinka

bibinka lutowa mamusia Alutki '07

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ja też myślę,że TO JEST TO;).dwie piękne krechy:tak::-),także mogę pogratulować :tak:.zrób sobie jeszcze jeden test innej firmy,a niedługo będziesz w PL,to pójdziesz do lekarza.
    pozdrawiam i trzymam kciuki:tak::-)

7. Uleńka_79

Uleńka_79 Listopadowa Mamusia

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja też oczywiście gratuluję. Powiem szczerze, że jak czytałam na naszym wątku jakie podejscie mają w UK do ciąży to szok i bardzo się cieszę, ze ja w ciąży byłam w PL. Do ginekologa w 10 tyg...szok!!! Trzymam kciuki za szczęśliwą i zdrowią ciążę. Tam zajmują się ciężarną dopiero w 10 tyg.....no tak to UK na wszystko Paracetamol...

8. WIOLKA1509

WIOLKA1509 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    a ja wam powiem ze cala ciaze przeszlamw irlandii a to jest praktycznie to samo co anglia i opieka byla bardzo dobra...a porod genialny . samo to ze znieczulenie zoo to norma i kazdy moze je dostac to wielki plus.
    katosu a ty sie nie martw i bierz kwas foliowy ...zycze ci abys ciaze przeszla bezproblemowo :-)

9. Anecia1111

Anecia1111 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Również według mnie to jest ciąża - GRATULACJE!!! Kolejna "ciężarówka" do nas dołączyła wiec witamy :-) No i łykaj kwas foliowy i spokojnie czekaj na wizytę, bo stres tylko niepotrzebnie może dzidzi zaszkodzić.

10. reklama
  11. katosu

katosu

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Anecia1111 dziekuje bardzo, nie denerwuje się, no moze troche niepokoję, mąż już zwariowal, dzwoni do mnie 100x dziennie pyta jak sie czuje :p A kwas foliowy łykam od 4 miesiecy, jak zaczelismy staranka. Dzieki jeszcze raz, ale pewnie uwierze jak zobacze na USG :p

12. Anecia1111

Anecia1111 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    No to dobrze, że łykasz kwas,według wielu lekarzy to podstawa. Ja też brałam już przed ciążą bo podobnie jak u Ciebie była planowana i wyczekiwana :-) Trzymam kciuki żeby wszystko poszło gładko i daj później znać jak tam maluszek się miewa, jak już będziesz po usg :-)

Poleć forum