reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nie wierze, czy to na pewno to?!

Anecia1111 na pewno tutaj sie "zalegnę" i dam znać, USG pewnie za 1,5 miesiaca dopiero, do tego czasu chyba sobie kupie jeszcze jakis test :p
 
reklama
Gratulacje! Moja kolezanka robila dokladnie ten sam test i teraz ma sliczna coreczke :) I tak samo jak na twoim byl ladny plusik :) Jak przylecisz do Polski na swieta to bedzie juz napewno widac dzidzie na usg :)
 
Gratulacje! Moja kolezanka robila dokladnie ten sam test i teraz ma sliczna coreczke :) I tak samo jak na twoim byl ladny plusik :) Jak przylecisz do Polski na swieta to bedzie juz napewno widac dzidzie na usg :)

Dziekuję Lizzy, może mój plusik też przyniesie mi córcie :p A myslisz, ze jak pójdę prywatnie do gina to zrobi mi usg tak o? Pewnie znają sytuacje, gdzie przerażone opieką w UK mamy przylatują do Polski na badania :p
 
Na pewno ci zrobia i do tego wysla na badania moczu, morfologie, WR, glukoze, toksoplazmoze i inne :p Tutaj lekarze inaczej do tego podchodza. Ja juz w 4-5 tygodniu widzialam pecherzyk na usg:)
 
Na pewno ci zrobia i do tego wysla na badania moczu, morfologie, WR, glukoze, toksoplazmoze i inne :p Tutaj lekarze inaczej do tego podchodza. Ja juz w 4-5 tygodniu widzialam pecherzyk na usg:)


ah, to super, przynajmniej się mną zajmą, a nie jak tu...kazali mi zadzwonić do orzychodni, jak bede w 10 tygodniu, to mnie z polozna umówią, wiec nawet nie wiem czy tam sie wszystko dobrze rozwija :/ Widze Lizzy, ze mniej wiecej w tym samym tygodniu jestesmy, masz jakies objawy? :>
 
Wiesz nie rozumiem dlaczego kaza Ci pojsc do lekarza dopiero w 10 tyg. ? Ja sama niedawno zrobilam az trzy testy i wyszly pozytywnie, i mimo iz druga kreska nie byla bardzo wyrazna jeszcze tego samego dnia poszlam do lekarza. On nie zrobil mi zadnych badan tylko powiedzial ze jak trzy testy wyszly na tak to "napewno" sie udalo i zapisal mnie do midwife. Jesli po 10 tyg dopiero pojdziesz do lekarza to ile jeszcze bedziesz czekala na midwife? Proponuje od razu pojsc do lekarza niech juz Cie zapisze. Pozdrawiam goraco i zycze powodzenia
 
Katosu ja objawow zadnych nie mam poza tym ze lubie sobie teraz dluzej pospac :) A Ty juz masz jakies objawy??
Monaadams to wszystko zalezy od przychodni. Moja kolezanka miala pierwsza wizyte dopiero w 12 tyg a dopiero w czwartym miesiacu zrobili jej badania krwi itd. Poza tym w Anglii wszyscy zakladaja ze jezeli sama nie donosisz ciazy do konca 3 mca to tak ma byc i koniec wiec za bardzo nie interesuja sie toba ani dzieckiem do tego czasu.
 
Witajcie doświadczone! Mieszkam w UK i tutaj do 10 tygodnia nikt mi nie potwierdzi ciąży, nie ma badania krwi ani nic :( takze nie dowierzamy z mężem, że sie udało, i szukam potwierdzenia u osób trzecich ;) Staramy sie od 4 miesięcy, cykle mam dlugie i nieregularne, zatem nastawilam sie, że moze byc trudno, zrobilam test w niedziele ( w Anglii to Dzień Matki ^^) i wyszedł pozytywny, ostatnią @ miała 4 lutego więc wychodziłoby, że jest w 6 tyg., powiedzcie czy wiarygodny jest ten test, bo ja kurcze patrze ale nie wierze ;) Uzylam testu Clearblue. Będę wdzięczna za wszelkie odpowiedzi :)

Zobacz załącznik 226218

Witaj!
Robiłam ten sam test i wykrył ciążę jako pierwszy :-)
póżniej potwierdziłam drugim, też Clearblue ale tym elektronicznym :-)
ale u CIebie wyraźny + więc GRATULUJE!
Swoją drogą strasznie dziwi mnie to podejście że do 10tc nikt się kobietą nie interesuje...przecież warto zrobić wcześniej usg żeby zobaczyć czy ciąża zagnieździła się prawidłowo, czy bije serduszko...ehh..cóż za podejście.
 
Witaj!
Swoją drogą strasznie dziwi mnie to podejście że do 10tc nikt się kobietą nie interesuje...przecież warto zrobić wcześniej usg żeby zobaczyć czy ciąża zagnieździła się prawidłowo, czy bije serduszko...ehh..cóż za podejście.

Ja wlasnie dlatego wrocilam do Polski chociaz w Anglii mialam dobra prace i zarobki. Jak zaszlam w ciaze w Aglii i zaczelam plamic to w szpitalu po wyczekiwaniu na lekarza 3 godziny, bez robienia badan powiedzieli mi, ze to pewnie poczatki poronienia i zebym przyszla na usg jak juz poronie zeby mogli sprawdzic czy wszystko sie usunelo. Tam nie podaja duphastonu albo jeszcze czegos innego jak ci sie nie uda to twoja strata.
 
reklama
katosu pewnie że jak przyjedziesz to na moje jakiegoś ginekologa na pewno znajdziesz który zrobi Tobie usg i zleci badania, przynajmniej będziesz wiedziała co i jak :-) A jak masz możliwość to niech ktoś z rodziny zapisze Ciebie wczesniej, w razie jeśli przyjeżdzasz na krótko i mogłabyś mieć problem z dostaniem się do gina.
 
Do góry