reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nie za szybko ?

Kajakoo

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
18 Październik 2023
Postów
39
Jestem w ciąży na początku 3 miesiąca i w czwartek byłam u ginekologa i lekarz dał mi skierowanie na badania krwi , glukoza itp . Zrobiłam je dziś a teraz koleżanka mi pisze że zrobiłam za szybko i powinnam te badania zrobić przed wizytą a wizytę u ginekologa następną mam 8 grudnia , to faktycznie za szybko ? Totalnie o tym nie pomyślałam a lekarz nic nie mówił :/
 
reklama
bez przesady, co prawda lepiej zrobić bliżej oczekiwanej wizyty wyniki, ale jeśli je teraz zrobiłaś to może zadzwoń do ginekologa i podpytaj czy jest możliwość wysłania wyników, które zlecił Ci lekarz i byłby wtedy na bieżąco. Poza tym jesli wyniki są dobre to nie masz się o co martwić. Jeśli masz L lub H w wynikach to prześlij wyniki lekarzowi i tyle.
 
Jestem w ciąży na początku 3 miesiąca i w czwartek byłam u ginekologa i lekarz dał mi skierowanie na badania krwi , glukoza itp . Zrobiłam je dziś a teraz koleżanka mi pisze że zrobiłam za szybko i powinnam te badania zrobić przed wizytą a wizytę u ginekologa następną mam 8 grudnia , to faktycznie za szybko ? Totalnie o tym nie pomyślałam a lekarz nic nie mówił :/
Gada głupoty ta koleżanka..ja już miałam a nie jestem nawet w 3 msc. Dobrze wiedzieć czy nie masz jakiś niedoborów itp 🙂
 
Jestem w ciąży na początku 3 miesiąca i w czwartek byłam u ginekologa i lekarz dał mi skierowanie na badania krwi , glukoza itp . Zrobiłam je dziś a teraz koleżanka mi pisze że zrobiłam za szybko i powinnam te badania zrobić przed wizytą a wizytę u ginekologa następną mam 8 grudnia , to faktycznie za szybko ? Totalnie o tym nie pomyślałam a lekarz nic nie mówił :/
Głupota ;) Gdyby chociażby w glukozie wynik wyszedł za wysoki, to najlepiej od razu skonsultować z lekarzem i działać. W ciąży nie ma co czekać im szybciej wiesz o problemie tym szybciej można z nim coś zrobić :) Ja na przykład w poprzedniej ciąży przez wysoki poziom cukru w badaniu, miałam robioną bardzo szybko krzywą cukrową żeby wykluczyć cukrzycę ciążową :)
 
Jestem w ciąży na początku 3 miesiąca i w czwartek byłam u ginekologa i lekarz dał mi skierowanie na badania krwi , glukoza itp . Zrobiłam je dziś a teraz koleżanka mi pisze że zrobiłam za szybko i powinnam te badania zrobić przed wizytą a wizytę u ginekologa następną mam 8 grudnia , to faktycznie za szybko ? Totalnie o tym nie pomyślałam a lekarz nic nie mówił :/

Dwa tygodnie to nie tak długo, niemniej jednak ja staram się zawsze robić badania tak, żeby na wizytę były jak najświeższe
 
Do góry