reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nie za wcześnie na ginekologa?

Dołączył(a)
11 Styczeń 2017
Postów
13
Witam! 1 października był pierwszy dzień ostatniej miesiączki cyklu 29dniowego. 31 października test pokazał upragnione dwie kreseczki :) Na dzisiaj mam wizytę u prywatnego ginekologa jednak zaczęłam się zastanawiać czy nie jest na to za wcześnie. Informacje na ten ten temat są różne. Proszę o radę :)
 
reklama
Na pewno będzie za wcześnie najpóźniej odczekać tydzień dwa ale wiem jak to jest jak się nie można wizyty doczekać:-)
W drugiej ciąży odczekam bo w tej też poszłam za szybko i czarno bylo hehe
 
Na pewno będzie za wcześnie najpóźniej odczekać tydzień dwa ale wiem jak to jest jak się nie można wizyty doczekać:-)
W drugiej ciąży odczekam bo w tej też poszłam za szybko i czarno bylo hehe

Niby idę do babeczki, która ma super sprzęt i pęcherzyk powinno być widać. Chyba zaryzykuję, przynajmniej mi da skierowanie na wyniki :)
 
Niby idę do babeczki, która ma super sprzęt i pęcherzyk powinno być widać. Chyba zaryzykuję, przynajmniej mi da skierowanie na wyniki :)
Choćby miała super jakości sprzęt to na tym etapie jeszcze nic nie na nim nie zobaczy. Jest to bardzo wczesna ciąża i żadnego pęcherzyka jeszcze widać nie będzie. Tak samo skierowanie na badania dostaniesz dopiero jak ciąża będzie potwierdzona. Jak dla mnie zdecydowanie za szybko ta wizyta. Osobiście polecam wybrać się na nią za około 2 tygodnie.
 
Ja też chodziłam do kliniki prywatnej gdzie jest super sprzęt:)
w 4 tyg nic nie było czarno;)
Dopiero w 5 się tworzyl
 
reklama
reklama
Do góry