reklama

(Nie)zdrowe jedzonko

Temat na forum 'Dzieci urodzone w lipcu 2015' rozpoczęty przez Paulla-ltn, 18 Listopad 2014.

1. Paulla-ltn

Paulla-ltn Zaciekawiona BB

Ah te zachcianki...

Macie ochotę na jakieś dziwne potrawy ? A może całkiem normalne ale jakże zdrowe?

Fajnie napisać tu coś co by się zjadło, co ktoś fajnego ugotował i być inspiracją, bo myślę, że nie tylko mi czasem brakuje pomysłu na obiad a szczególnie zdrowy obiad...

:-):-):-)

2. dreamgirl

dreamgirl Fanka BB :)

No powiem Ci, że niewiele pomogę na razie :) Bo jestem owszem głodna, ale na nic konkretnego nie mam ochoty. Sama nie wiem co chcę zjeść :)

3. reklama
  4. Paulla-ltn

Też tak miałam... i wtedy w myślach przeglądałam półki sklepowe a itak nic tam nie było ;)

5. michalina_ch

michalina_ch Fanka BB :)

Ja mam tak przy swoich mdłościach, że zjadłabym wszystko...ale jak tylko o czymś pomyślę to mi się nie dobrze robi....
    Ale dziś będę robic wątróbkę z jabłuszkami i cebulką.... zobaczymy jak mi wejdzie...

6. martyska1223

martyska1223 Fanka BB :)

Ja mam przeokropną chęć na wino!

A najlepsze w tym wszystkim jest to, że ja nienawidze wina :D:-)

7. michalina_ch

martyska jest wino bezalkoholowe :D piłam w pierwszej ciaży :)

8. martyska1223

Michalina, jesteś Bogiem!:-)
    Zdradź mi proszę gdzie takie przysmaki się chowaja :D

9. Paulla-ltn

michalina_ch też ostatnio kupiłam wątróbkę, a jak wczoraj byłam u położnej to dała mi taką książeczkę i tam jest napisane że mam unikać wszystkiego co jest z wątróbką ;/ sama nie wiem czy wierzyć bo pierwszy raz się z tym spotykam...
    A to nowość! Myślałam, że bezalkoholowy to tylko Piccolo na specjalne okazje :-D

10. reklama
  11. michalina_ch

Ja kupowałam w Piotrze i Pawle- nie wiem czy jest ten sklep u Was-jest białe, czerwone i bąbelkowe ;) i wcale nie są drogie bo kosztują ok. 15 zł.
    Można też kupić przez net, ale takie wino przez net koszttuje ok. 40 zł plus kozt wysyłki....
    polecam więc te z Piotra i Pawła:D

12. martyska1223

Ouu.. do najbliższego piotra i pawła mam 60 km.. chyba trzeba będzie zrobić przejażdżkę do kina i przy okazji jakieś zakupy :-)

Poleć forum