reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

(Nie)zdrowe jedzonko

A mnie wczoraj natchnęło na kaszę gryczaną i zrobiłam z gulaszem :) wyszedł mi duży garnek i myślałam, że na dziś będzie, ale jak rodzina się dorwała to nic nie zostało :-( dziś weny brak na obiad, więc pewnie będzie sałatka jakaś na szybko :-D
 
reklama
Ja z kolei zajawiłam się wyciskaniem soków. Wczoraj była pomarańcza z marchewką (bardzo mi smakuje), pomarańcza z grejpfrutem i selerem naciowym. Dzisiaj gruszka z jabłkiem (boska), gruszka z jabłkiem, marchewką i burakiem (pychota)... Jutro jedziemy polować na kolejne owoce / warzywa - na pewno dokupię marchwi, pomarańczy, gruszek i jabłek... Chętnie też wycisnęłabym ananasa :)
 
Zamiast kwiatka dostalam loda ;) mniam mniam
 

Załączniki

  • 1425812610575.jpg
    1425812610575.jpg
    27,2 KB · Wyświetleń: 62
Mnie ciągnie (jak zawsze) do niezdrowego jedzenia - lody, kajmak, czekolady, gorące czekolady ;-)
Ze zdrowszych rzeczy, to podjadam czasami orzechy, jem owsiankę i piję soczki 1-dniowe. Staram się też codziennie zjeść jakieś warzywo (do obiadu) i jabłko lub inny owoc na wieczór.

Na początku ciąży nie miałam apetytu, ale po 1-2 miesiącach wszystko wróciło do normy i jem jak wcześniej.
Zawsze lubiłam też mięso (zwłaszcza szynki, salami), wiec dużo tego jem... nie wiem czy to do końca zdrowe, ale widocznie organizm się domaga :cool2:
 
Ja wczoraj miałam silny napad lodożerstwa, więc chyba z 2 pucharki opyliłam zamiast kolacji :p :szok::no:
Dziś na tapecie kopytka.....
 
reklama
Do góry