reklama

Niebezpieczne Bindeez ?

Temat na forum 'Przedszkolaki' rozpoczęty przez monix78, 8 Listopad 2007.

1. monix78

monix78 Fanka BB :)

Mój starszy syn ma koraliki Bindeez. Dziś usłyszałam, że wyprodukowano je z niebezpiecznej substancji i, że zostały wycofane ze sprzedaży. Czy ktoś wie może, czy wiadomo jaka partia jest trująca?

2. xandii

xandii Mamy styczniowe 2007

moja córka bardzo chciała te koraliki, ale jakoś jej nie kupiłam- całe szczęście! Z tego co zrozumiałam, to nie chodziło o jakąś konketną partię, ale wogóle o sam produkt... Nie wiem, nie słuchałam tych relacji dokładnie, więc mogę się mylić...

3. reklama
  4. agnieszka81

agnieszka81 Fan(ka)

Ja wczoraj słuchałam ,i z tego co wiem 2 dzieci jest w śpiączce jedno w stanie krytycznym w szpitalu, po tym jak lizały te koraliki:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
    wycofano wszystkie już z rynku.

5. nikita33

nikita33 Fan(ka)

Ja też słyszałam coś wczoraj na ten temat w telewizji, wycofali z rynku wszystkie te koraliki, zdaje się, że sprawdzają też inne zabawki tej firmy. Wypowiadał się importer zabawek tej firmy, że na razie wstrzymali się w ogóle ze sprowadzaniem ich do Polski.
    Kurczę, a już chciałam małemu zafundować taką zabawkę, całe szczęście, że nie zdążyłam....

pozdrawiam
    nikita

6. Magdalenka

Magdalenka Fan(ka)

Zabawka była przednia! Moja córcia dostała ją w prezencie urodzinowym i cała rodzina bawiła sie przy tym doskonale. Juz miałam jej dokupić zestawy uzupełniające, ale na szczęście nie zdążyłam. Aż mi skóra cierpnie jak pomyślę o kompletnym braku odpowiedzialności u producentów i sprzedawców!

7. kasiekr

kasiekr Zaciekawiona BB

Witam.
    Miałam kupić córeczce na urodziny, ale wybrałam inny prezent. Sara nie jest zjadaczem koralików, ale za to roczny Adaś jak najbardziej
    :-D

Załączniki:

8. kasiekr

kasiekr Zaciekawiona BB

Jeśli masz paragon, to można podbno zwrócić, przynajmniej w "SMYKU" albo zgłosić się do producenta. Tyle wiem
    Pozdrawiam

9. aniab190

aniab190 mama czerwcowa '06

Pare dni temu w wiadomosciach podano ze Bindeez należy zwracać do producenta ponieważ przeprowadzona ekspertyza dowodzi iż koraliki zaiwerają substancję która jest używana do produkcji pigułek gwałtu czyli narkotyku:szok:

10. reklama
  11. nikita33

nikita33 Fan(ka)

Oglądałam ostatnio taką reklamówkę z Carefoura i, o zgrozo, widziałam tam też te trujące koraliki..... mam nadzieję, że tak naprawdę nie ma już ich w tym sklepie na półkach, mam nadzieję, że zostały tylko w tej gazetce, na papierze. W każdym razie uważajcie.

pozdrawiam
    nikita

Poleć forum