reklama

"Niebezpieczne dzieciaczki"

Temat na forum 'Dzieci urodzone w marcu 2006r.' rozpoczęty przez karolkaz, 10 Wrzesień 2006.

1. karolkaz

karolkaz Fanka BB :)

Wątek dotyczy naszych pociech oczywiście ale głównie tego że czasami bezwiednie potrafią zdrowo przyłożyć rodzicom np. głową w kość policzkową mamy :) :) :) :) :) :) :)

2. karolkaz

ewunia23 i agawa1 - zgodnie z sugestią założyłam nowy wątek!! :) :) :) :) :) :)

3. reklama
  4. agawa1

agawa1 Marcowa mama '06 Mamy lutowe'08

karolkaz może teraz nie będzie dużo wpisów ale wierzę że za miesiąc, dwa jak nasze dzieci podrosną to i łopatą w łeb dostaniemy :)

5. karolkaz

agawa1- hihihi masz rację!!!!!!! :) :) :) :) :)

6. agawa1

Ja mam tylko nadzieje ze moje złotko nie będzie takie jak dzieciaki z tego nowego programu super niania. Musze go oglądać żeby mnie po łbie nie prał bo dzwnie tylko mi Kamil wkłada paluchy do ust, nosa ucha. tylko mnie tak ciągnie za włosy że połowa zostaje i tylko mnie z szałem w oczach gryzie dziąsłami w brode :)

7. karolkaz

Agawa1- ale mój Antoś sam siebie np. grzechotką potrafi zdzielić. Ostatnio z całej siły przywalił sobie gryzaczkiem w czoło i o dziwo nawet nie zapłakał tylko się nieco zdziwił ;D ;D ;D ;D ;D ;D

8. agawa1

no zdziwił sie że ma taką twardą głowe :):):) Kamil z całej siły przyrył nosemw stół bo mu nagle ochota przyszła na gryzienie płaskiego stołu. Zrobił tylko mine a ja myślałąm że p nosie ma. Twardogłowi hehehe

9. ch_aga

ch_aga Mama Misia, Żona Miśka

Mateuszek strasznie wpina się paluszkami w moją szyję przy tym szczypie i próbuje gryźć brodę. A to szczypanie boli jak cholera ::) No i oczywiście jak ugryzie palca tymy sowimi dwoma dolnymi zębulkami, to mało co skóry nie przegryzie :mad: A wgryza się jak nie wiem co ;D
    Pozdrawiam

10. reklama
  11. agawa1

ch_aga wampirek :) hihi

12. Emi tez mozna zaliczyc do tej grupy ;D
    jak ja trzymam na rekach to jak złapie za moje włosy to tylko płakać z bólu łobuz jeden ciągnie na maksa

Poleć forum