reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"Niebezpieczne dzieciaczki"

Kamil jest sam dla siebie zagrożeniem!!!!
Dzisiaj przywalił głową o ścianę gdy odpychał sie od brzucha taty tak mocno to zrobił że ściana zadudniała i płacz. 2 dni temu dał z bgryzani podłodze bo chciał ją ugryzć.

A co do robienia krzywdy mi oprócz wyżej wymienionych przez was krzywd dochodzi atak z przeczącą główką i otwartym dziobkiem na moją brode i wsysanie się ,wsysanie i gryzienie :tak:
 
reklama
Ella podobnie jak reszta "terroryzuje" mame! Ale ostatnio przeszla sama siebie gdy tak mnie uszczypnela w piers podczas jedzenia ze mam wielkiego czarnego siniaka!:baffled: I coz mozna poradzic! Tylko mi sie lza w oku zakrecila a Ellcia nieswiadoma swojego"przestepstwa" dalej konsumowala posilek:tak:
 
haha karolkaz dopiero teraz znalazlam ten watek:-) no jak juz wspominalam Agatka tak raz kopnela mnie w oko ze mialam cale spuchniete, genrelanie to jak u wiekszosci z Was pewnie, ciagnie za wlosy itp. ale najbardziej nie lubie jak mnie lapie za usta i potem tak sciska jaki to bol :wściekła/y: :eek: :dry: no a poza tym za Agatka juz nie nadazam teraz, pelza jak szalona ciagnie za kable, kwiaty ale szczytem bylo jak mi dzisiaj zresetowala komputer jak znalazlam chwile czasu i napisalam waznego maila do przyjaciolki z ktora miala powazna klotnie, po prostu przypelzla, nadusila i wszystko zniknelo, dodam ze znalazlam dzisiaj tylko 10 min zeby to napisac i zniweczyla wszystko!!! ;-) :wściekła/y: :shocked2: :errr: ( a mowilam ze te emoty sa koszmarne ;) )
 
Do góry