reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niech ktoś mnie uspokoi!! ;(

Dołączył(a)
20 Październik 2015
Postów
5
Miasto
Warszawa
Witam wszystkie mamusie!
Mianowicie mam taki problem ze jestem juz w 35 tc i mam okropny bol podbrzusza tak jakby w środku, na początku był bardziej z lewej strony wiec lekar stwierdził iż jest to kolka jelitowa ( było to w 33 tc ) polecił brać nospe, teraz od jakis kilku dni bol ten przeniósł sie tak jakby na środek i to tak troche niżej... Tak jakby w macicy, nie bardO wiem jak to opisać, wczoraj miałam wizytę u ginekologa i dalej polecił branie nospy, ale 2 tyg i nic nie pomaga, szyjka podobno sie skróciła... Moze troche panikuje ale przez ten bol nawet w nocy normalnie spac nie mozna, dosłownie każda próba podjęcia jakiegokolwiek ruchu konczy sie mocnym bólem... Na prawdę potrzebuje aby ktoś mnie uspokoił, moze jakas mamusia miała podobne przeżycia... Pozdrawiam.
 
reklama
Cześć, mnie też bolało od końca 7 miesiąca,w nocy nie mogłam zmienić pozycji,w dzień również bolało i przy chodzeniu i przy podnoszeniu się :tak: z tym, że jak dla mnie to bolało mnie spojenie łonowe, jakby kość ktoś mi rozciągał,bolało również przy ucisku i też brałam no - spe, ale niewiele pomagała i tak dotrwałam do końca ciąży.
W pierwszych 2 ciążach tego nie czułam
 
A jakiej długości jest szyjka? wiesz powodów może być mnóstwo od poważnych po fizjologiczne. Jeżeli nospa Ci nie pomaga to raczej nie jest to związane z jelitami, czy więzadłami, czy szyjką.. Może rozchodzi się spojenie lonowe, bioderka... po prostu szykujesz się na poród. W ciąży raczej nic nie powinno boleć, a przynajmniej nie tak, żebyś spac nie mogła.
Ja bym pojechała na IP którejś nocy niech Ci zrobią KTG + badania, to się dowiesz co się dzieje, bo lekarka trochę zbyt luźna.
Na pocieszenie po 37tc skończonym ciąże uznaje się za donoszoną i można rodzic:-)
 
Też mi się wydaje że Twoja lekarka jakieś dziwne podejście ma.. :no: Ja bym podjechała na IP na Twoim miejscu.

Wiem że lekarze zalecają, przy bólach nospę, ale z tego co rozumiem to Ty ją już jakiś czas bierzesz, a to wcale nie jest dobre dla Twojego dzieciątka..:no:
 
Do góry