reklama

Niech żyje LPR!

Temat na forum 'Pogaduszki' rozpoczęty przez Mamuska, 1 Grudzień 2005.

1. Mamuska

Mamuska mama Maciaska i Meduzki!

2. Agnexx

Agnexx Gość

A mnie dziwią sondaże na temat zaufania do rządu Marcinkiewicza... ::)

3. reklama
  4. Renee

Renee Fanka BB :)

"...ma wprowadzić wypłacane co miesiąc pensje dla matek wychowujących w domu dzieci. Projekt zakłada też likwidację żłobków i przedszkoli..."

to chyba jakis zart?Czy oni chca wrocic do sredniowiecza?Sama siedze z corka w domu juz 2 lata,ale to jest moj wybor, nikt mnie do niczego nie zmuszal.Nie wiem co to bedzie dalej z Polska.Taki prezydent i taki rzad chyba zniszcza ja doszczetnie.Wczoraj byla u mnie sasiadkai-Niemka i prosila zebym jej wyjasnila czemu polski prezydent ma taki negatywny stosunek do Niemcow.Bo o tym juz trabia w niemieckiej prasie i telewizji.I co ja jej mam powiedziec?Ze Polska sie cofa w rozwoju i rzadzacy zamiast wspoldzialac z innymi panstwami a jednoczesnie dbac o dobro Polakow,probuja ich na nowo zniewolic.
    Tradycyjny model rodziny dobry byl wieki temu.Teraz mamy ROWNOUPRAWNIENIE.

5. Mamuska

Mamuska mama Maciaska i Meduzki!

a jakie są, bo nie znam najnowszych?!
    LPR powoli chce odebrać kobietom prawo do pracy w imię dobra rodziny, (bo tylko oni wiedzą co dla rodziny dobre) a ja proponuję posunąć się dalej i odebrać kobietom prawo do głosowania!!! Oj Panie Feministki, teraz to będziecie miały pełne ręce roboty!

6. naja

naja Fan(ka)

idiotka z LPRu dzis w trojce na pytanie, co zrobic z przedszkolankami, ktore w wyniku reformy (?) straca prace odpowiedziala, ze przeciez one tez maja dzieci i na pewno chetnie beda z nimi siedziec w domu.

prowadzacego az zatkalo. ja tez nie skomentuje. prawie.. bo ja bym debilke zamknela w psychiatryku!!! :mad:

7. Renee

Ale powiedzcie,jak to mozliwe,ze min.ta partia wygrala wybory?Czy pol Polski slucha Radia Maryia?

8. minozka

minozka Fanka BB :)

niestety tak... a przynajmnie Ci do poszli do wyborów... czyli babcie i dewotki w różnym wieku, ksiądz dyrektor kazał, to poszły...
    a ludzie z wyższym wykształceniem/inteligentni? pewnie mysląc że i tak wybory nic nie dzadzą zostali w domach.

9. Agnexx

Agnexx Gość

Mnie też zszokowały wyniki wyborów... :( w najczarniejszych snach się tego nie spodziewałam... :mad: Ale najgorsze jest to, że ludzie wierzą, że będzie dobrze, a napewno lepiej, wynik zaufania dla rządu Marcinkiewicza to 60%... :o

10. reklama
  11. Renee

Pewnie masz racje.Wielu ludziom juz sie po prostu nie chce glosowac.Wystarczy posluchac radia,caly czas tylko afery,afery i afery...NORMALNI ludzie juz chyba nie wierza,ze ktos moze cos zmienic.

12. Renee

A te 60 % to pewnie naciagniete,zeby wzbudzic zaufanie...

Poleć forum