reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niechniana ciąża

Nie wiesz jak to jest się uwiklac w związek z osobą toksyczną, jak bardzo długo potrafią się ukrywać, mydlić oczy i manipulować. Nie biorą na swoje ofiary normalnych pewnych siebie dziewczyn tylko zakompleksione.
Mnie byly facet bil, myślisz, że zrobił to po pierwszej randce ? Nie, zrobił to po ponad roku związku ;)


I już po tym incydencie powinnaś odejść. Zrobił raz, zrobi i drugi.
 
reklama
czasem bywam w Gliwicach
😁😁😁 To moje rodzinne miasto. Niestety teraz bywam tam rzadko, zwłaszcza że nie mam prawka 😞 W każdym razie zostawiam ślad, bo obok mnie fajne tereny zielone i spacerowe, zalew Chechło, Świerklaniec (bardzo duzy park, staw, kaczki, polany do pobiegania i posiedzenia na kocu, place zabaw, lody i gofry i nawet obiad można zjeść).....jakby któraś z Was miała ochotę oderwać się od codzienności i zabrać Malucha w takie miejsce, może udałoby nam sie zgadać, zawsze w dwójkę łatwiej 😉 Bardzo luźna propozycja bo wiadomo, dostosować się z czasem niełatwo, ale na wszelki wypadek podrzucam info 😉
 
😁😁😁 To moje rodzinne miasto. Niestety teraz bywam tam rzadko, zwłaszcza że nie mam prawka 😞 W każdym razie zostawiam ślad, bo obok mnie fajne tereny zielone i spacerowe, zalew Chechło, Świerklaniec (bardzo duzy park, staw, kaczki, polany do pobiegania i posiedzenia na kocu, place zabaw, lody i gofry i nawet obiad można zjeść).....jakby któraś z Was miała ochotę oderwać się od codzienności i zabrać Malucha w takie miejsce, może udałoby nam sie zgadać, zawsze w dwójkę łatwiej 😉 Bardzo luźna propozycja bo wiadomo, dostosować się z czasem niełatwo, ale na wszelki wypadek podrzucam info 😉
Eh, i przepraszam za tą odskocznię. Nie chcę absolutnie zmieniać tematu. Czytałam wątek i taki pomysł mi przyszedł, że w sumie dobrze by było czasem móc sie spotkać poza forum, kto ma możliwość. Więcej nie "spamuje" i mocno ściskam wszystkie matki przygniecione macierzynstwem. Ja Was bardzo dobrze rozumiem 😘
 
Eh, i przepraszam za tą odskocznię. Nie chcę absolutnie zmieniać tematu. Czytałam wątek i taki pomysł mi przyszedł, że w sumie dobrze by było czasem móc sie spotkać poza forum, kto ma możliwość. Więcej nie "spamuje" i mocno ściskam wszystkie matki przygniecione macierzynstwem. Ja Was bardzo dobrze rozumiem 😘
Dla mnie ten pomysł jest super!i faktycznie może pomóc w rozwiązaniu problemu zmęczenia macierzyństwem😀 Pozdrawiam!!
 
Co do zawodnej antykoncepcji, to jest w Polsce świetne, legalne i stuprocentowe wyjście. Wazektomia. No, ale do tego trzeba być w związku z MĘŻCZYZNĄ, który jest partnerem, nie egoistą, rozumie, obserwuje i widzi, jak czuje się jego partnerka umęczona ciążą, połogiem i opieką nad maluchami.
Jak kilka poprzedniczek zastanawia mnie po co chodzić do łóżka z kimś, kto nie wkłada w rodzinę tyle samo co ja? Po co w ogóle być z kimś takim?
 
reklama
Do góry