reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niecierpliwie czekam na test!!! Czy mogę go już wykonać?

Doglovers

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
1 Sierpień 2022
Postów
54
Cześć.
Mam mętlik w głowie. Zastanawiam się czy zrobić test..ale czy już mogę?
15.01.2023 test owulacyjny pozytywy
15/16.01 miałam owulację czułam ból
Staraliśmy się.
17.01 potwierdzone u ginekolog pęknięte ciałko żółte, endometrium idealne, wyniki też.
Lekarz zalecił aby od 18.01 brać 2 razy dziennie (rano i wieczór) luteina podjęzykowo przez 16 dni.
Okres powinnam dostać ok 30/31.01
cylke regularne 28-31
dzis jest 27 dc
jutro chce zrobic rano test, bedzie to 28dc
Zakupilam test o czulowci 10mlu firmy pink super czuły płytkowy
Lekko pobolują mnie piersi i może trochę częściej oddaje mocz ale nie też dużo piję wody, herbat.. w tygodniu zdarzyło mi się położyć dwa razy na 30 min drzemki..od.kilku dni odbija mi się ale nie wymiotuję
Dodam że we wrześniu miałam laparoskopię która miała nam w końcu umożliwić zajście w ciążę (był zrost otrzewnej mięśniaki i wodniak) Dodatkowo za jednym zabiegiem sprawdzono drożność jajowodów- są drożne.
U ginekologa 17.01 który prowadzi moje leczenie usłyszałam że jest wszystko książkowo ładnie i że mam wierzyć że się uda..
Obiecałam sobie że będę czekać do 1 lutego ale już myśli nie dają mi spokoju!!
Tak bardzo chciałabym zrobić już test..
Myślicie że już mogę? Jutro były by 2 dni przed @.
 
reklama
Możesz zrobić, ale miej z tyłu głowy, że może być jeszcze za wcześnie.

I troszkę ostudzę - jeśli test wyjdzie pozytywny, to jeszcze się za bardzo nie ciesz, tylko zrób w poniedziałek betę, bo już tutaj pojawiło się kilka fałszywie pozytywnych pinków (ten sam test, który kupiłaś), ale beta ujemna.
 
Ja nie jestem odpowiednim przykładem, robilam 5 dni przed @ testy i 4 dni przed wyszla slaba kreska. To zapewne ja bym i juz dzis robila, ale z racji pory. Zrób rano, daj znać
 
Mi przy cyklach 28-29 dniowych wychodzily pozytywne testy z leciutenka kreska dzien przed terminem miesiaczku popoludniu.
Tak naprawde te poczatki ciazy to jest duzy test cierpliwosci. Nic nie przyspieszysz. Jesli sie udalo to test wyjdzie w swoim czasie. Zrobiliscie, co mogliscie i teraz pozostaje czekac.
 
Cześć, test zrobiłam po 4 rano dziś 29.01
Negatywny. Nie ma nawet cienia bladej drugiej kreseczki... może to jeszcze za wcześnie a może nie tym razem..może za bardzo był mocz rozcieńczony (sporo go było) a szlam spać ok 24.00
Będę cierpliwie czekać do przewidywanego terminu miesiączki (31.01) jeśli się nie pojawi 1.02 wykonam test najczulszy ponownie bądź udam się na betę...
Chyba już jestem mega przewrazliwona..
 
Do góry