reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niedobrze mi-czyli:dolegliwosci ciazowe

reklama
A ja się non stop czuję głodna...I co ciekawe najbardziej smakują mi galaterki, dżemy - byle na słodko i z owocami. Nie określiłabym tego mianem zachcianki, ale jak tak dalej pójdzie to skończę z 20 na plusie.
 
Ale co, w dzien chodzic bez stanika? To potem sie zwisy zrobia :-( A juz i tak mam zwisy, jak u Masajki, po pierwszej ciazy :eek:
:-D:-D:-D:-D:-D mało się nie posikałam na nową kanapę przez Ciebie:-D
Ja wczoraj normalnie nie wiedziałam co z sobą zrobić, takie mdłości że cały dzień na 2 kanapkach, niby jak zjadłam to przez chwilkę trochę lepiej ale potem jeszcze gorzej, a jeszcze mnie naszło na serek czosnkowy i w efekcie mimo zmęczenia co chwilę się budziłam będąc pewna, że zaraz będę musiała do kibelka, dopiero jak Mąż kochany herbatki ciepłej przyniósł to trochę ulżyło, w ogóle to przyniósł mi 2 kubki bo nie był pewien czy chce czarną czy zieloną:-Ddzisiaj też już czuję "gule" w przełyku ale co tam mogę nawet wisieć cały dzień nad wc byle Kruszynka była ok:-)
Co do piersi to my wczoraj cały dzień w rozjeździe, musiałam się całą siłą woli powstrzymywać, żeby nie masować tak bolały, dziś bez stanika lepiej tylko sutki jakby ktoś szczypał
onesmile ja ciasną koszulkę no i jak będę wiedziała, że Kruszynka ok to w staniki do karmienia się zaopatrzę, one mega wygodne a moje D zaczynają uciskać:szok: przed ciąża ze Szczepkiem B miałam:eek:
 
Staniki do karmienia to bardzo dobra opcja na ciąże - lub ewentualnie takie sportowe - rozciągliwe.
 
Dziewczyny, ja w 1 ciąży jak bolały mnie piersi i sutki to termoforki przykładałam i pomagało jak nic innego:)
Bo to był taki ból jakby ktoś igiełki wbijał....
 
co do bolu piersi to ja musze spac w staniku bo mnie w nocy najbardziej bola.jakis czas temu moj mi kupil sportowy teraz sie przydal. z sikaniem to u mnie tez masakra. tez w nocy biegam.no i zgagi ciag dalszy
 
u mnie całkiem inaczej niż przy pierwszej ciązy, zero mdłośći i wymiotów, z Nikosiem tylko otworzyłam oczy to już musiałam biec do toalety, na wadze też nie przybieram a wtedy skok wagi od samego początku w sumie przytyłam 20 kg :szok: , byłam bardzo ospała a teraz nie jest tak źle mimo tego, że pracuje w handlu :-Dodczuwam jedynie kamień na żołądku i lekkie zawroty głowy, a teraz mam ochote na mało solnego ogórka wiec sobie zjem :-p
 
reklama
MNIE COS ZACZYNA PODBRZUSZE BOLEC upss sorki za caps locka
a jak mnie zaczyna brzuch bolec to juz zaczynam panikowac bo przy moich 3 poronieniach mialam to samo:baffled:
Biuscik boli ale jakby mniej niz wczoraj, chybna schizuje:dry:
 
Do góry